Kate opäť potvrdila, prečo je populárnejšia ako Meghan: Pozrite sa na jej šaty!

Kate opäť potvrdila, prečo je populárnejšia ako Meghan: Pozrite sa na jej šaty! Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa z Cambridge môže vlastniť akékoľvek luxusné módne kúsky, no ona sa stále snaží držať pri zemi. Toto je jeden z dôvodov, prečo ju obdivujú ženy z celého sveta.

Vždy upravená, elegantná, štýlová a pritom skromná. Kate je vzorom pre mnohé celebritné dámy, ale aj pre úplne bežné ženy. Možno práve preto, že sa stále cíti ako jedna z nich a nemá potrebu sa “povyšovať.”

Svetovými médiami uniklo niekoľko momentiek, na ktorých Kate odchádza z domu svojej sestry Pippy. Práve tam sa totiž konala oslava 64. narodenín ich matky Carole. Kate mala na sebe dlhé červené šaty, lodičky v rovnakej farbe a čierny kabát.

Práve spomínané maxi šaty boli okamžite mnohým povedomé. Kate ich totiž mala na sebe už pred dvomi rokmi na jednej z oficiálnych príležitostí pri návšteve Nemecka.

Šaty sú z dielne Alexandra McQueena, odkiaľ pochádzali aj jej krásne svadobné šaty.

Zdroj: Profimedia

O Kate je známe, že nemá problém siahnuť po obľúbených módnych kúskoch viackrát a dokonca aj na veľké slávnostné udalosti. Aj malá Charlotte mala na sebe už svetríky a iné kúsky po staršom bratovi a najmenší Louis nosí väčšinu vecí po starších súrodencoch.

Hoci si Kate môže dovoliť takmer všetko, po čom zatúži, nikdy to nezneužíva, práve naopak. Snaží sa čo najviac zostať “obyčajnou” ženou a mamou. Toto je pravdepodobne dôvod, prečo patrí medzi najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
14:40 Súdna sieň
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
14:10 Kutyil s.r.o. II.
13:00 JAG IV.
14:00 Tajomstvá a lži II.
15:00 Policajt z L.A.
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně