Kate opäť potvrdila, prečo je populárnejšia ako Meghan: Pozrite sa na jej šaty!

Kate opäť potvrdila, prečo je populárnejšia ako Meghan: Pozrite sa na jej šaty! Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa z Cambridge môže vlastniť akékoľvek luxusné módne kúsky, no ona sa stále snaží držať pri zemi. Toto je jeden z dôvodov, prečo ju obdivujú ženy z celého sveta.

Vždy upravená, elegantná, štýlová a pritom skromná. Kate je vzorom pre mnohé celebritné dámy, ale aj pre úplne bežné ženy. Možno práve preto, že sa stále cíti ako jedna z nich a nemá potrebu sa “povyšovať.”

Svetovými médiami uniklo niekoľko momentiek, na ktorých Kate odchádza z domu svojej sestry Pippy. Práve tam sa totiž konala oslava 64. narodenín ich matky Carole. Kate mala na sebe dlhé červené šaty, lodičky v rovnakej farbe a čierny kabát.

Práve spomínané maxi šaty boli okamžite mnohým povedomé. Kate ich totiž mala na sebe už pred dvomi rokmi na jednej z oficiálnych príležitostí pri návšteve Nemecka.

Šaty sú z dielne Alexandra McQueena, odkiaľ pochádzali aj jej krásne svadobné šaty.

Zdroj: Profimedia

O Kate je známe, že nemá problém siahnuť po obľúbených módnych kúskoch viackrát a dokonca aj na veľké slávnostné udalosti. Aj malá Charlotte mala na sebe už svetríky a iné kúsky po staršom bratovi a najmenší Louis nosí väčšinu vecí po starších súrodencoch.

Hoci si Kate môže dovoliť takmer všetko, po čom zatúži, nikdy to nezneužíva, práve naopak. Snaží sa čo najviac zostať “obyčajnou” ženou a mamou. Toto je pravdepodobne dôvod, prečo patrí medzi najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Doba ľadová: Mamutí tresk
22:35 Šesť výstrelov
01:05 Rozvod po francúzsky
20:10 Titanic
00:05 Letecké katastrofy XVI.
01:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
20:10 Bez druhej šance
21:25 Bez druhej šance - PREMÍERA
22:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Skleněný zámek
00:35 Gringo: Zelená pilule