Najpopulárnejší kabát na Instagrame: Prijali by ste ho do svojho šatníka aj vy?

Najpopulárnejší kabát na Instagrame: Prijali by ste ho do svojho šatníka aj vy? Zdroj: Instagram
Mnohé fashion maniačky ho označili za kabát snov a pokojne by zaň dali aj dvojnásobnú sumu. Presvedčte sa, či naozaj stojí za to!

Každé obdobie má svoj módny hit a niekedy je ich dokonca niekoľko. Nedávno sme písali o populárnom Teddy kabáte a teraz vám predstavíme ďalší, ktorý si získal na Instagrame ešte väčšiu pozornosť!

Univerzálny a šik

Kabát, po ktorom túžia mnohé módne blogerky a milovníčky módy pochádza od britskej značky Ted Baker, ale populárny je aj mnohých ďalších krajinách.

https://www.instagram.com/p/Bs2oLaiAJdD/

Pohodlný kašmírový kabát má jednoduchý a pritom perfektný strih, zvýrazňuje ho iba výrazný golier, ktorý si môžete ľahko zdvihnúť a viazanie v páse. Absolútne najobľúbenejší je v trochu nezvyčajnej staroružovej farbe, ale v ponuke je aj krémový, či tmavomodrý, tehlový a ďalšie farby.

Obľúbeným sa stal aj vďaka jeho univerzálnosti. Hodí sa takmer ku každému štýlu oblečenia a tiež k rôznym typom topánok. Zamilovali si ho známe tváre, bloggerky aj úplne bežné ženy, ktoré ho určite vynosia do práce aj na voľný čas.

Ak sa tento kabát zapáčil aj vám, môžete sa tešiť! Spomínaná značka ho z pôvodných 359 libier predáva aktuálne za polovicu. Ponáhľajte sa, vraj sa míňajú ako teplé rožky!

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: pinterest.com
Zdroj: pinterest.com
Zdroj: pinterest.com

Zdroj: Instagram, Daily Mail

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Simpsonovci XXIV.
05:25 Simpsonovci XXIV.
06:00 DIVOKÉ KONE II.
05:40 Profesionáli VI.
06:20 TIPOS INFO
06:25 NAŠI III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:35 Góóól! III.
08:20 Barva vítězství
10:45 Moliere