Najpopulárnejšie plesové šaty na Slovensku? Tento model zaujal najviac žien

Najpopulárnejšie plesové šaty na Slovensku? Tento model zaujal najviac žien Zdroj: orange
Plesová sezóna ostatnú sobotu úspešne odštartovala prehliadkou šiat od výmyslu sveta. Ktoré doteraz najviac zaujali? Ušila ich slovenská návrhárka a vyzerajú nadpozemsky.

Patrí medzi najvyhľadávanejšie návrhárky, ak sa jedná o tvorbu plesových a spoločenských šiat. Napokon aj na tohtoročný Ples v opere ich ušila až jedenásť! Reč je o Jane Pištejovej, ktorej zlaté ručičky a kreativitu oceňujú mnohé ženy.

Je to práve Pištejová, ktorá dokáže vytvoriť nadpozemsky krásne modely, v ktorých sa ich nositeľky premenia na princezné. Nie div, že jej róby idú na dračku. Konkrétne jeden model, ktorý bol doteraz jej najúspešnejším.

Tieto šaty spred pár rokov najviac zaujali

Zdroj: orange

​„Môj najpredávanejší model šiat z Plesu v opere. Možno to bolo práve preto, že bol toľko diskutovaný aj vďaka Ferovi Mikloškovi, ktorý si dovolil cez lacný bulvár nie lichotivo hodnotiť prácu nás niekoľkých kolegov. Medzi nimi aj tieto moje šaty. Ferko mal zrejme zlý deň, ešte nechápal, že nám nahráva body, pretože zlá reklama neexistuje.Tak či tak existujú ľudia, čo používajú oči, môžem to potvrdiť, pretože šaty sa okamžite predali a ešte sa ich niekoľko tvorilo na mieru na objednávky. Navyše najviac replík, ktoré mi fotíte z plesov a stužkových bolo vytvorených na Slovensku práve z týchto šatičiek. Život si robí srandu niekedy, otázkou je, kto sa smeje naposledy... “ zverila sa Pištejová. Páčia sa vám?

Aj toto sú jej modely

Zdroj: Profimedia

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

TV Program

11:20 Sklenené peklo
13:20 Šanghajskí rytieri
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
11:05 Buddy mieri na Západ
13:20 Slovácko sa nesúdi
14:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD
11:00 INKOGNITO
12:45 INKOGNITO
14:00 OCHRANCOVIA
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
12:10 Okido I.
11:15 Detektív z Hongkongu
13:10 Prázdniny za všechny prachy
15:05 Ohňostroj lásky