Matka urobila z dcéry hviezdu Instagramu: Jej geniálny nápad vás dostane

Matka urobila z dcéry hviezdu Instagramu: Jej geniálny nápad vás dostane Zdroj: Instagram
Stefani má len 5 rokov, no už dnes je hviezdou Instagramu! Prečo? Neuveríte, no spoločne s mamou vytvárajú napodobneniny ikonických šiat áčkových celebrít aj členiek kráľovskej rodiny. A to všetko takmer zadarmo.

Ak hľadáte nejakú zábavku pre deti, skúste sa inšpirovať touto mamou. Spoločne s dcérkou našli záľubu vo vytváraní napodobnením outfitov známych žien. Bonusom je, že všetko vytvárajú z naozaj netradičných materiálov ako sú alobal, papier, noviny, kartón, igelitky a podobne.

Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Kreatívna dvojica je dôkazom, že nepotrebujete desiatky tisíc eur na to, aby ste sa aspoň na pár hodín mohli cítiť ako hollywoodska hviezda! Stačí mať nápad, šikovné ruky a čas na ich prípravu.

Zdroj: Instagram

Stefani so svojou mamou nevynechali ani nedávne udeľovanie Zlatých glóbusov a dievčatko sa na Instagrame predviedlo v dvoch najobľúbenejších outfitoch. Tie mali podľa nej Lady Gaga a Julia Roberts.

 

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Viac inšpirácii, ako svoje ratolesti zabaviť, nájdete aj v populárnom seriáli Som mama. Druhá séria štartuje už zajtra večer na JOJ-ke! 

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Hrdinovia ohňa
23:40 Poklad Dračej brány
02:30 Looper: Nájomný zabijak
20:10 Ja, zloduch!
22:20 Kuriér
23:25 Walking Dead VIII.
21:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi
20:15 Status Update
22:15 Síla života
00:10 Pán Šanghaje