Matka urobila z dcéry hviezdu Instagramu: Jej geniálny nápad vás dostane

Matka urobila z dcéry hviezdu Instagramu: Jej geniálny nápad vás dostane Zdroj: Instagram
Stefani má len 5 rokov, no už dnes je hviezdou Instagramu! Prečo? Neuveríte, no spoločne s mamou vytvárajú napodobneniny ikonických šiat áčkových celebrít aj členiek kráľovskej rodiny. A to všetko takmer zadarmo.

Ak hľadáte nejakú zábavku pre deti, skúste sa inšpirovať touto mamou. Spoločne s dcérkou našli záľubu vo vytváraní napodobnením outfitov známych žien. Bonusom je, že všetko vytvárajú z naozaj netradičných materiálov ako sú alobal, papier, noviny, kartón, igelitky a podobne.

Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Kreatívna dvojica je dôkazom, že nepotrebujete desiatky tisíc eur na to, aby ste sa aspoň na pár hodín mohli cítiť ako hollywoodska hviezda! Stačí mať nápad, šikovné ruky a čas na ich prípravu.

Zdroj: Instagram

Stefani so svojou mamou nevynechali ani nedávne udeľovanie Zlatých glóbusov a dievčatko sa na Instagrame predviedlo v dvoch najobľúbenejších outfitoch. Tie mali podľa nej Lady Gaga a Julia Roberts.

 

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Viac inšpirácii, ako svoje ratolesti zabaviť, nájdete aj v populárnom seriáli Som mama. Druhá séria štartuje už zajtra večer na JOJ-ke! 

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Simpsonovci XXIV.
05:25 Simpsonovci XXIV.
06:00 DIVOKÉ KONE II.
05:40 Profesionáli VI.
06:20 TIPOS INFO
06:25 NAŠI III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:35 Góóól! III.
08:20 Barva vítězství
10:45 Moliere