Alex na prehliadke šokovala Slovákov: To ste ešte nevideli jej mamu!

Alex na prehliadke šokovala Slovákov: To ste ešte nevideli jej mamu! Zdroj: profimedia.sk
Jej štýl je veľmi svojský a na ulici ju rozhodne neprehliadnete. Za milovníčkou extravagantnej módy Alex rozhodne nezaostáva ani jej mama Andrea. Pozrite sa!

Často sa na verejnosti odhaľuje, neholí sa a miluje provokovať práve oblečením a svojím správaním. Taká je podnikateľka a blogerka Alex, ktorá sa koncom leta stala hviezdou módnych prehliadok v našom hlavnom meste.

Alex s mamou Andreou

Zdroj: Instagram

Napokon medzi našou celebritnou smotánkou svojím vzhľadom naozaj vytŕčala a rozhodne strhla na seba všetku pozornosť. Tú si však zaslúži aj jej mama Andrea! Hoci má cez 50 rokov, rozhodne na to nevyzerá. A čo sa týka módy, ani ona sa nebojí experimentovať. Nie je síce natoľko odvážna ako jej dcéra, no rozhodne vie, čo sa jej hodí. Nebojí sa farieb a vzorov, ktoré jej uberajú na veku. Bývalá socialistická modelka je na sociálnych sieťach známa ako Lady Carisma a svojím štýlom by pokojne mohla konkurovať viacerým o polovicu mladším módnym blogerkám.

View this post on Instagram

Príjemný pohodový večer všetkým ❤️❤️❤️ Dnes pre mňa v netradičnej červenej farbe 😀 Keď už som v stories naťukla tému 1.čakry, a s ňou spojeného vedomého tvorenia a vedomého sexu, tak práve táto farba prislúcha tejto čakre. Táto čakra je náš základ, koreň, pomocou nej sme sa zhmotnili v tejto realite. Má najnižšiu vibráciu, hustotu, práve preto aby odpovedala hustote našej 3D reality. Takisto aj červená vo farebnom spektre kmitá na podobných frekvenciách. Na to , aby sme zvládli tento Život, mali by sme sa naučiť vedome ovládať predovšetkým 4čakru,naše duchovné SRDCE, ktorej farba je 💚 a spomínanú prvú čakru. Tieto dve čakry sú zakladom všetkého TVORENIA. Spojiť Ducha a Hmotu, skrz Telo, v JEDNO. Toto je naše PRAVÉ POSLANIE. Vytvárať Hojnosť svojimi SRDCOM. Hojnosť vytvorená cez spodnú čakru bez srdca je pominuteľná. Nie je tio trvalá hodnota. Zvyčajne o ňu človek pocas života príde . Môže vytvoriť novú, ale ak sa nepoučil, neuvedomil si chybu, pride o ňu opäť. A keď to nezvládne v tomto živote, tak v budúcom sa nudiť rozhodne nebude😀 Karma je zdarma😀, vraví sa, ale nie je to nič iné, ako nezvládnuté spojenie DUCHA A HMOTY. To ako si ju iný tvoria, nie je Tvoja starosť. Nech sa Ti to nepáči akokoľvek. Je to každého osobný vývoj a cesta. Keď budeš takého človeka súdiť, za chvíľu budú súdiť aj Teba😉 Ty máš svoj vlastný plán, vlastný biznis v tomto živote, tak sa staraj jedine o to, aby si ho so cťou zvládol😉 Kostým som už dávnejšie nafotila, ale keďže mojou vášňou je fotiť a spracovať to potom sa mi až tak nechce😀, tak fotka je tu až teraz. Akú farbu preferuješ, takú čakru umocňuješ! Čierna, šedá, biela v podstate ani nemožno rátať medzi farby. Ktorá je tá Tvoja, v ktorej si sa Ty našiel?

A post shared by Andrea (@ladycarisma) on

View this post on Instagram

❤️🧡💛💚💙💜 Dúha, symbol nádeje, magická cesta, rebrík medzi Nebom a Zemou, po ktorom schádzajú Bohovia, keď chcú navštíviť Svet ľudí😊. 7farieb dúhy, to tajomné Spektrum, 7zasvetení,7čakier . AKO HORE TAK AJ DOLE. MAKROKOZMOS vs. MIKROKOZMOS. BOH vs. ČLOVEK. Stále máš pocit, že je v tom rozdiel? 😉 Ak by si sledoval dúhu ďaleko od civilizácie neuvidíš oblúk, ale KRUH. Symbol NEKONEČNA. AURA SLNKA🌈☀️🌈 Ak by si ju mal obliznúť, akoby asi chutila? Preblesklo Ti vôbec niekedy, že farby chutia?. #rainbow #ootd #getthelook #dnesnosim #slovakgirl #slovakwoman #slovakboy #czechgirl #bratislava #over50andfabulous #blogger #bloggerover50 #foreverfierce #ageisjustnumber #over50 #over40 #fashionover40 #40plusstyle #blogerka #positivevibes #lawofattraction #metoday

A post shared by Andrea (@ladycarisma) on

View this post on Instagram

Každý zrejme vie čo je to hriech😉Pozná ich viacero, predovšetkým z rôznych cirkví a náboženstiev. Najznámejších je asi 7 smrteľných hriechov. Iste, nie je v poriadku ich páchať, ale nikdo nikdy nevysveltlil, prečo sú páchané a odkiaľ pramenia. Novo narodené dieťa je nádherné, čisté, nech sa narodí kdekoľvek a komukoľvek. Neprišlo sem s úmyslom ničiť, plieniť, bojovať, zabíjať... Nie, prišlo s úmyslom žiť a užívať si tento život v radosti, šťastí, veď napokon pozrite sa na hocijaké novorodeňa, povedia vám to jeho oči. Ale prečo sa potom, tak nádherné bytosti dokážu zmeniť dokonca až na monštrá? Je to jednoduché, je na nich páchaný ten podstatný PRVOTNÝ HRIECH, a tým je MANIPULÁCIA a obmedzovanie osobnej slobody. Nech to znie akokoľvek divne, je to tak. Dieťa už len spracováva a nasáva to, čo vidí a počuje všetkými svojimi zmyslami a žije s pocitom tejto Pravdy. Rodičia, okolie, školy zväčša tak dieťa odpoja od Zroja, od Seba Samého, že fakt nevie, kde je sever😉😀 Prikladov je veľa počnúc nútením učenia, jedla, činností... Mladý 15-16 ročný človek už zvyčajne netuší aké je jeho životné predurčenie a čo si počať so životom. A to je iba začiatok. Preto je fajn si toto uvedomiť a nechať ľudí dýchať a uvedomovať ich vlastný nádych a výdych, nechať ich slobodne rozhodovať o sebe a to už od útleho veku. Na druhej strane, nemožno od niekoho niečo očakávať pokiaľ Ty sám sa nestaneš jeho vzorom a prikladom, aby on mohol navibrovať tieto myšlienkové vzorce. Je smutné keď napr. rodič, učiteľ, očakáva od dieťaťa vedomostný alebo športový výkon a on sám od toho má veľmi ďaleko 😀 Sloboda je niečo s čím sme sa narodili a po čom všetci bez výnimky túžime, len sme prijali hru, ktorú zotrvačnosťou hráme😉 Ako to cítiš Ty? Nie je Tvojou túžbou voľne lietať? 😉#ootd #lookbook #styleover30 #over50 #over40 #fashionover40 #40plusstyle #50plusandfabulous #fashionistas#getthelook #goodvibes #streetstyle #dnesnosim #slovakgirl #czechgirl #slovakwoman #slovakboy #bratislava #lookoftheday #wtw #asos #fashion #Stradivarius #zara #over50andfabulous #ageless #ageisjustnumber #foreverfierce #over40fashion

A post shared by Andrea (@ladycarisma) on

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:35 Extrémni žgrloši III.
16:00 BUČKOVCI 3
14:05 EXTRÉMNE PRÍPADY
15:10 Profesionáli VIII.
16:05 Simpsonovci XXII.
14:30 Dr. House VII.
15:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
16:20 Hawaii 5.0 VIII.
14:50 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
15:05 Ruby z dúhy I.
15:25 Strážca vesmíru Roger
14:40 Čarodějovy hodiny
16:35 Dívka z románu
18:15 Tajemství úspěchu