Budú TIETO šaty kraľovať plesovej sezóne? Slovenky z nich už teraz odpadávajú

Budú TIETO šaty kraľovať plesovej sezóne? Slovenky z nich už teraz odpadávajú Zdroj: Monarch
S príchodom januára sa pomaličky začína rozbiehať aj plesová sezóna, ktorú si mnohé ženy nedajú ujsť. Prečo? Aspoň na jeden večer sa v krásnych spoločenských šatách môžu cítiť ako princezné.

Hoci je na Slovensku množstvo bálov, ten najprestížnejší sa odohrá už druhú januárovú sobotu v bratislavskej historickej budove SND. Presne tu sa totiž koná Ples v opere.

Ako už býva tradíciou, práve tu sa mnohé známe dámy predvedú v rôznych nápaditých plesových šatách od výmyslu sveta. Mnohé ženy si dajú šiť šaty na mieru a pri výbere, komu túto dôležitú úlohu zveriť do rúk, padne voľba práve na zabehnutých slovenských návrhárov. Jednou z tých top, ktorá má vždy plné ruky práce, je Jana Pištejová. Práve ona je nekorunovanou kráľovnou plesových šiat. Z jej dielne vyšli už mnohé originálne kúsky a zdá sa, že aj tentoraz sa máme na čo tešiť. Sama Jana ukázala iba jeden z modelov, na ktorých ostatné týždne pracovala a ten je dokonalý. Opäť pri ňom ostala verná kvetom a strihu, ktorý ich majiteľku premení na rozprávkovú vílu. Čo poviete?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách