Budú TIETO šaty kraľovať plesovej sezóne? Slovenky z nich už teraz odpadávajú

Budú TIETO šaty kraľovať plesovej sezóne? Slovenky z nich už teraz odpadávajú Zdroj: Monarch
S príchodom januára sa pomaličky začína rozbiehať aj plesová sezóna, ktorú si mnohé ženy nedajú ujsť. Prečo? Aspoň na jeden večer sa v krásnych spoločenských šatách môžu cítiť ako princezné.

Hoci je na Slovensku množstvo bálov, ten najprestížnejší sa odohrá už druhú januárovú sobotu v bratislavskej historickej budove SND. Presne tu sa totiž koná Ples v opere.

Ako už býva tradíciou, práve tu sa mnohé známe dámy predvedú v rôznych nápaditých plesových šatách od výmyslu sveta. Mnohé ženy si dajú šiť šaty na mieru a pri výbere, komu túto dôležitú úlohu zveriť do rúk, padne voľba práve na zabehnutých slovenských návrhárov. Jednou z tých top, ktorá má vždy plné ruky práce, je Jana Pištejová. Práve ona je nekorunovanou kráľovnou plesových šiat. Z jej dielne vyšli už mnohé originálne kúsky a zdá sa, že aj tentoraz sa máme na čo tešiť. Sama Jana ukázala iba jeden z modelov, na ktorých ostatné týždne pracovala a ten je dokonalý. Opäť pri ňom ostala verná kvetom a strihu, ktorý ich majiteľku premení na rozprávkovú vílu. Čo poviete?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:15 Krimi
06:45 Noviny TV JOJ
05:40 Letecké katastrofy XVI.
06:20 Letecké katastrofy XVI.
07:20 "Já to tedy beru, šéfe...!"
05:25 TOP STAR
05:40 Plastiková nevesta
06:25 Extrémna premena
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Sam a Max
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 Santa
07:05 Cvokař
09:00 Za zavřenými dveřmi