Nadaná Slovenka si plní módny sen: Jej prekrásne šaty vás zaručene očaria

Nadaná Slovenka si plní módny sen: Jej prekrásne šaty vás zaručene očaria Zdroj: CIUSH fashion
Táto šikovná mladá žena je tým najlepším dôkazom toho, že ísť za svojím snom, sa určite oplatí. Pozrite sa na jej tvorbu!

Predstavujeme vám mladú talentovanú Slovenku, ktorá o profesii, ktorej sa venuje, snívala už ako malé dievčatko. Jej príbeh je skvelou inšpiráciou pre ďalších mladých ľudí, aby sa nebáli a pustili sa do toho, čo ich baví a napĺňa.

Kto je Lucia Illašenko?

Už v detstve sa zaujímala o módu, keď svojim bábikám navrhovala a šila šaty. Prvé nohavice si ušila v siedmom ročníku na základnej škole. Aktívne sa začala venovať šitiu v osemnástich, kedy si kúpila prvý vlastný stroj. Lucka síce módne návrhárstvo neštudovala, no absolvovala niekoľko kurzov, ktoré jej v práci pomohli.

Dnes profesionálne navrhuje a šije rôzne typy šiat pod vlastnou značkou CIUSH fashion. Už niekoľko rokov má vlastnú klientelu, ide primárne o ženy z top managementu, ktorým navrhuje celé šatníky. Okrem pracovných odevov šije aj šaty na rôzne spoločenské podujatia – plesy, večierky, oslavy a podobne.

Zdroj: Andrea Habšudová

“S Luckou som sa stretla po prvýkrát, keď mi šila šaty na OTA. Padla mi hneď do oka, hlavne jej prístupom k práci a spôsobom, akým premýšľa, keď vyberá farby, látky a strihy. Lucka šaty nielen šije, ale ich aj navrhuje. V každej žene sa snaží vyzdvihnúť to pozitívne, čím jej dodáva sebavedomie,“ nešetrí slovami chvály FeFe, ktorá sa taktiež venuje móde a stylingu a Lucke pomohla viac sa zviditeľniť vďaka jedinečnému projektu, ktorý sa skladal z vernisáže fotografií a módnej prehliadky. 

Zdroj: Zuzana Kapišinská

​​Každý jeden prezentovaný model je originálny. Lucka ho šila vždy priamo na mieru danej modelke. Modelkami neboli len profesionálky, ale predovšetkým zaujímavé ženy, medzi nimi napríklad Alexandra Paulovič Hinková – moderátorka TV JOJ, Tina Minor – ilustrátorka, Viktória Zajacová – osobná trénerka, ale aj spomínaná Františka Fedor (FeFe), ktorá pracuje ako Marketing a product manager detskej televízie RiK a mnohé ďalšie úspešné ženy.

Pozrite si aj ďalšie prekrásne kúsky, nižšie si môžete pozrieť aj zostrihané video z tejto jedinečnej módnej prehliadky.

Myslíme si, že o tejto talentovanej Slovenke a značke Ciush, budeme ešte určite počuť!

Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Zuzana Kapišinská

​​Video z módnej prehliadky:​

;feature=share

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Prenasledovaní
00:35 Zrodenie diabla
02:35 Noviny TV JOJ
22:20 Susedia na odstrel 2
00:25 Walking Dead VIII.
01:25 Walking Dead VIII.
23:05 Kosti II.
00:00 Kosti II.
01:00 Kosti II.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun II.
22:25 Skleněný zámek
00:30 Špión, který mi dal kopačky
02:20 Matky na tahu o Vánocích