Nadaná Slovenka si plní módny sen: Jej prekrásne šaty vás zaručene očaria

Nadaná Slovenka si plní módny sen: Jej prekrásne šaty vás zaručene očaria Zdroj: CIUSH fashion
Táto šikovná mladá žena je tým najlepším dôkazom toho, že ísť za svojím snom, sa určite oplatí. Pozrite sa na jej tvorbu!

Predstavujeme vám mladú talentovanú Slovenku, ktorá o profesii, ktorej sa venuje, snívala už ako malé dievčatko. Jej príbeh je skvelou inšpiráciou pre ďalších mladých ľudí, aby sa nebáli a pustili sa do toho, čo ich baví a napĺňa.

Kto je Lucia Illašenko?

Už v detstve sa zaujímala o módu, keď svojim bábikám navrhovala a šila šaty. Prvé nohavice si ušila v siedmom ročníku na základnej škole. Aktívne sa začala venovať šitiu v osemnástich, kedy si kúpila prvý vlastný stroj. Lucka síce módne návrhárstvo neštudovala, no absolvovala niekoľko kurzov, ktoré jej v práci pomohli.

Dnes profesionálne navrhuje a šije rôzne typy šiat pod vlastnou značkou CIUSH fashion. Už niekoľko rokov má vlastnú klientelu, ide primárne o ženy z top managementu, ktorým navrhuje celé šatníky. Okrem pracovných odevov šije aj šaty na rôzne spoločenské podujatia – plesy, večierky, oslavy a podobne.

Zdroj: Andrea Habšudová

“S Luckou som sa stretla po prvýkrát, keď mi šila šaty na OTA. Padla mi hneď do oka, hlavne jej prístupom k práci a spôsobom, akým premýšľa, keď vyberá farby, látky a strihy. Lucka šaty nielen šije, ale ich aj navrhuje. V každej žene sa snaží vyzdvihnúť to pozitívne, čím jej dodáva sebavedomie,“ nešetrí slovami chvály FeFe, ktorá sa taktiež venuje móde a stylingu a Lucke pomohla viac sa zviditeľniť vďaka jedinečnému projektu, ktorý sa skladal z vernisáže fotografií a módnej prehliadky. 

Zdroj: Zuzana Kapišinská

​​Každý jeden prezentovaný model je originálny. Lucka ho šila vždy priamo na mieru danej modelke. Modelkami neboli len profesionálky, ale predovšetkým zaujímavé ženy, medzi nimi napríklad Alexandra Paulovič Hinková – moderátorka TV JOJ, Tina Minor – ilustrátorka, Viktória Zajacová – osobná trénerka, ale aj spomínaná Františka Fedor (FeFe), ktorá pracuje ako Marketing a product manager detskej televízie RiK a mnohé ďalšie úspešné ženy.

Pozrite si aj ďalšie prekrásne kúsky, nižšie si môžete pozrieť aj zostrihané video z tejto jedinečnej módnej prehliadky.

Myslíme si, že o tejto talentovanej Slovenke a značke Ciush, budeme ešte určite počuť!

Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Zuzana Kapišinská
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Andrea Habšudová
Zdroj: Zuzana Kapišinská

​​Video z módnej prehliadky:​

;feature=share

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách