Faux pas Meghan Markle pobavil svet a ľudia jej odkazujú: Stávajú sa aj horšie veci

Faux pas Meghan Markle pobavil svet a ľudia jej odkazujú: Stávajú sa aj horšie veci Zdroj: Profimedia
Zamilovaní manželia Meghan Markle a princ Harry si získali srdcia Austrálčanov, kde sú momentálne na turné. Nebyť menšieho prešľapu, bola by ich cesta takmer dokonalá.

Manželia Meghan a Harry sú aktuálne na návšteve Austrálie a veru je sa na čo pozerať! Meghan ako členka kráľovskej rodiny musela monarchiu aj patrične prezentovať.

Na turné sa ukázala v mnohých zaujímavých outfitoch, ktorých celková hodnota sa doteraz vyšplhala takmer k 80 000 eurám! Nie je tajomstvo, že jej jednotlivé modely vyberal stylista. Konkrétne ide o kanadskú stylistku Jessicu Mulroney, ktorá je aj Meghaninou veľmi dobrou priateľkou. Práve ona jej s voľbou niektorých outfitov pomáhala. No aj jej pozornému oku ušla jedna vec. Počas návštevy Tonga vystúpila Markle z lietadla v jednoduchých, no výrazných červených šatách.

Zdroj: profimedia.sk

​Vietor sa jej pohrával so sukňou a odhalil, že na spodku vidí visačka. Takého módne faux pas sa členke kráľovskej rodiny nestáva často. A cena šiat? Necelých 400 eur. Človek by si mohol pomyslieť, že po jednom nosení ich plánuje vrátiť. Šaty jej však krajčírka skrátila, takže jej už asi navždy ostanú v šatníku.

Zdroj: profimedia.sk

Hoci si všetky svetové médiá tento prešľap všimli, verejnosť tmavovláske jasne odkázala, že si z toho ťažkú hlavu nemá robiť a my súhlasíme. 

 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Titanic
00:05 Letecké katastrofy XVI.
19:00 Kráľovná juhu
20:10 Bez druhej šance
21:25 Bez druhej šance - PREMÍERA
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb III.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
18:30 Pohled na lásku
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Skleněný zámek