Vyše milión žien čakalo na TÚTO podprsenku: Pozrite sa, prečo!

Vyše milión žien čakalo na TÚTO podprsenku: Pozrite sa, prečo! Zdroj: Instagram
Nájsť podprsenku, ktorá padne ako uliata a cez deň si ani nespomeniete, že ju na sebe máte, je hotové umenie. Našťastie, je tu niečo, čo poteší všetky ženy.

Viete, koľko podprseniek máte v skrini? Asi veľa a v rôznych farbách a štýloch, no ktoré z nich vám úplne super sadnú a nosíte ich s radosťou? Možno jednu, dve...

S rovnakým problémom sa v minulosti potýkala aj Heidi Zak, spolumajiteľka americkej firmy ThirdLove vyrábajúcej podprsenky. Aj preto pred vyše piatimi rokmi vytvorila spolu s dizajnérkou tie najpohodlnejšie kúsky pre ženy. V čom sú iné?

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​V tom, že si vytvorila vlastné číslovanie podľa mier skutočných žien. Ponúkajú na výber polovičné veľkosti – teda niečo medzi dvoma štandardnými. Na svojom webe majú prepracovaný systém vyhľadávania veľkostí, vďaka ktorému si každá žena nájde tú správnu. A hoci ich kúsky nepatria medzi tie najlacnejšie, sú kvalitné, pohodlné a vydržia.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Najnovšie prichádzajú na trh s novinkou, ktorá postavila do pozoru 1,3 milióna žien! Svoje produkty rozšírili o ďalšie veľkosti, ktoré ženy hľadali cez spomínaný systém. A práve tieto veľkosti chceli otestovať v skúšobnej verzii, pred oficiálnym uvedením na trhu. Na skúšku sa prihlásilo neuveriteľných 1,3 milióna žien, aby ich mali ako prvé. Poznáte ich?

Zdroj: Instagram

Zdroj: fashionista.com

TV Program

20:35 Nový život
21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe