Vyše milión žien čakalo na TÚTO podprsenku: Pozrite sa, prečo!

Vyše milión žien čakalo na TÚTO podprsenku: Pozrite sa, prečo! Zdroj: Instagram
Nájsť podprsenku, ktorá padne ako uliata a cez deň si ani nespomeniete, že ju na sebe máte, je hotové umenie. Našťastie, je tu niečo, čo poteší všetky ženy.

Viete, koľko podprseniek máte v skrini? Asi veľa a v rôznych farbách a štýloch, no ktoré z nich vám úplne super sadnú a nosíte ich s radosťou? Možno jednu, dve...

S rovnakým problémom sa v minulosti potýkala aj Heidi Zak, spolumajiteľka americkej firmy ThirdLove vyrábajúcej podprsenky. Aj preto pred vyše piatimi rokmi vytvorila spolu s dizajnérkou tie najpohodlnejšie kúsky pre ženy. V čom sú iné?

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​V tom, že si vytvorila vlastné číslovanie podľa mier skutočných žien. Ponúkajú na výber polovičné veľkosti – teda niečo medzi dvoma štandardnými. Na svojom webe majú prepracovaný systém vyhľadávania veľkostí, vďaka ktorému si každá žena nájde tú správnu. A hoci ich kúsky nepatria medzi tie najlacnejšie, sú kvalitné, pohodlné a vydržia.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Najnovšie prichádzajú na trh s novinkou, ktorá postavila do pozoru 1,3 milióna žien! Svoje produkty rozšírili o ďalšie veľkosti, ktoré ženy hľadali cez spomínaný systém. A práve tieto veľkosti chceli otestovať v skúšobnej verzii, pred oficiálnym uvedením na trhu. Na skúšku sa prihlásilo neuveriteľných 1,3 milióna žien, aby ich mali ako prvé. Poznáte ich?

Zdroj: Instagram

Zdroj: fashionista.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:00 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
11:00 ZÁCHRANÁRI
09:25 Simpsonovci IV.
10:10 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
11:30 NOVÉ BÝVANIE
09:20 Policajt z L.A.
10:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
11:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
09:40 Ovečka Shaun II.
09:50 ZáchranáRik II.
09:55 Strážca vesmíru Roger
09:05 Hudba ticha
11:10 Skoro dospělá
12:50 Muž, který se směje