Vyše milión žien čakalo na TÚTO podprsenku: Pozrite sa, prečo!

Vyše milión žien čakalo na TÚTO podprsenku: Pozrite sa, prečo! Zdroj: Instagram
Nájsť podprsenku, ktorá padne ako uliata a cez deň si ani nespomeniete, že ju na sebe máte, je hotové umenie. Našťastie, je tu niečo, čo poteší všetky ženy.

Viete, koľko podprseniek máte v skrini? Asi veľa a v rôznych farbách a štýloch, no ktoré z nich vám úplne super sadnú a nosíte ich s radosťou? Možno jednu, dve...

S rovnakým problémom sa v minulosti potýkala aj Heidi Zak, spolumajiteľka americkej firmy ThirdLove vyrábajúcej podprsenky. Aj preto pred vyše piatimi rokmi vytvorila spolu s dizajnérkou tie najpohodlnejšie kúsky pre ženy. V čom sú iné?

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​V tom, že si vytvorila vlastné číslovanie podľa mier skutočných žien. Ponúkajú na výber polovičné veľkosti – teda niečo medzi dvoma štandardnými. Na svojom webe majú prepracovaný systém vyhľadávania veľkostí, vďaka ktorému si každá žena nájde tú správnu. A hoci ich kúsky nepatria medzi tie najlacnejšie, sú kvalitné, pohodlné a vydržia.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Najnovšie prichádzajú na trh s novinkou, ktorá postavila do pozoru 1,3 milióna žien! Svoje produkty rozšírili o ďalšie veľkosti, ktoré ženy hľadali cez spomínaný systém. A práve tieto veľkosti chceli otestovať v skúšobnej verzii, pred oficiálnym uvedením na trhu. Na skúšku sa prihlásilo neuveriteľných 1,3 milióna žien, aby ich mali ako prvé. Poznáte ich?

Zdroj: Instagram

Zdroj: fashionista.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:30 Noviny TV JOJ
05:45 Krimi
06:30 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie
05:45 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
08:05 Stávka na nevestu
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli VII.
07:00 Kutyil s.r.o.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
08:35 Napříč časem
10:20 Popelky