Prvá svadba v smotanových, druhá v sivých šatách: Greppelová priznala, prečo už nechcela bielu róbu

Prvá svadba v smotanových, druhá v sivých šatách: Greppelová priznala, prečo už nechcela bielu róbu Zdroj: profimedia.sk
Z Kristíny Greppelovej a Tomáša Palondera sú už manželia. Krásna nevesta prekvapila netradičnými šatami. Vieme, prečo jej voľba padla práve na tento kúsok.

Tomáš a Kristína svoj dlhoročný vzťah konečne spečatili malou svadbou, ktorá sa konala cez víkend v Bratislave.

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

​Hviezda jojkárskeho seriálu Prázdniny Greppelová prekvapila nádhernou a najmä netradičnou róbou, akú na slovenských nevestách často nevídať. „Vybrala som si ich v jednom salóne, kde šaty aj požičiavajú. Nakoniec som si ich kúpila. Viseli na jednej figuríne a páčili sa mi tým, že boli zaujímavé,“ povedala nám. Do oka jej padol ešte jeden, ružový model, no voľba padla nakoniec na ten sivý kúsok. A prečo práve takáto originálna farba svadobných šiat? „Nechcela som biele, pretože už nie som panna,“ zavtipkovala Kristína.

Zdroj: profimedia.sk

​Herečka už bola v minulosti raz vydatá, no manželstvo sa nevydarilo a rozviedla sa. Hoci fotky z prvej svadby nemá, tmavovláska nám ich aspoň opísala. „Boli dlhé, smotanové a šité na mieru. Mali spodnicu, ale neboli také zaujímavé,“ dodala na záver.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
03:00 Noviny TV JOJ
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
23:05 Exorcista II.
00:05 Exorcista II.
01:05 Tyran III.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun IV.
23:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
22:05 Matky na tahu o Vánocích
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL