Prvá svadba v smotanových, druhá v sivých šatách: Greppelová priznala, prečo už nechcela bielu róbu

Prvá svadba v smotanových, druhá v sivých šatách: Greppelová priznala, prečo už nechcela bielu róbu Zdroj: profimedia.sk
Z Kristíny Greppelovej a Tomáša Palondera sú už manželia. Krásna nevesta prekvapila netradičnými šatami. Vieme, prečo jej voľba padla práve na tento kúsok.

Tomáš a Kristína svoj dlhoročný vzťah konečne spečatili malou svadbou, ktorá sa konala cez víkend v Bratislave.

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

​Hviezda jojkárskeho seriálu Prázdniny Greppelová prekvapila nádhernou a najmä netradičnou róbou, akú na slovenských nevestách často nevídať. „Vybrala som si ich v jednom salóne, kde šaty aj požičiavajú. Nakoniec som si ich kúpila. Viseli na jednej figuríne a páčili sa mi tým, že boli zaujímavé,“ povedala nám. Do oka jej padol ešte jeden, ružový model, no voľba padla nakoniec na ten sivý kúsok. A prečo práve takáto originálna farba svadobných šiat? „Nechcela som biele, pretože už nie som panna,“ zavtipkovala Kristína.

Zdroj: profimedia.sk

​Herečka už bola v minulosti raz vydatá, no manželstvo sa nevydarilo a rozviedla sa. Hoci fotky z prvej svadby nemá, tmavovláska nám ich aspoň opísala. „Boli dlhé, smotanové a šité na mieru. Mali spodnicu, ale neboli také zaujímavé,“ dodala na záver.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:50 Súdna sieň
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:25 TIPOS INFO
19:40 ŽREBOVANIE
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
18:30 Máša a medveď I.
18:40 Požiarnik Sam IX.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti I.
18:30 Asteroid Kassandra
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Pohanský král
22:15 Reportér