Prvá svadba v smotanových, druhá v sivých šatách: Greppelová priznala, prečo už nechcela bielu róbu

Prvá svadba v smotanových, druhá v sivých šatách: Greppelová priznala, prečo už nechcela bielu róbu Zdroj: profimedia.sk
Z Kristíny Greppelovej a Tomáša Palondera sú už manželia. Krásna nevesta prekvapila netradičnými šatami. Vieme, prečo jej voľba padla práve na tento kúsok.

Tomáš a Kristína svoj dlhoročný vzťah konečne spečatili malou svadbou, ktorá sa konala cez víkend v Bratislave.

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

​Hviezda jojkárskeho seriálu Prázdniny Greppelová prekvapila nádhernou a najmä netradičnou róbou, akú na slovenských nevestách často nevídať. „Vybrala som si ich v jednom salóne, kde šaty aj požičiavajú. Nakoniec som si ich kúpila. Viseli na jednej figuríne a páčili sa mi tým, že boli zaujímavé,“ povedala nám. Do oka jej padol ešte jeden, ružový model, no voľba padla nakoniec na ten sivý kúsok. A prečo práve takáto originálna farba svadobných šiat? „Nechcela som biele, pretože už nie som panna,“ zavtipkovala Kristína.

Zdroj: profimedia.sk

​Herečka už bola v minulosti raz vydatá, no manželstvo sa nevydarilo a rozviedla sa. Hoci fotky z prvej svadby nemá, tmavovláska nám ich aspoň opísala. „Boli dlhé, smotanové a šité na mieru. Mali spodnicu, ale neboli také zaujímavé,“ dodala na záver.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Hviezdna brána III.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
14:30 Sherm a jeho mikróby
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie
16:40 Zlatý holky