Svadba roka: Jej štýl kopírujú milióny žien, no obstála aj ako nevesta?

Svadba roka: Jej štýl kopírujú milióny žien, no obstála aj ako nevesta? Zdroj: Instagram
Ich svadba bola jednou z tých najočakávanejších najmä pre šaty, ktoré na sebe predviedla nevesta - jedna z celosvetovo najpopulárnejších módnych blogeriek Chiara Ferragni.

Talianska kráska Chiara a raper Fedez si cez víkend povedali áno v sicílskom meste Noto. A médiá ich sobáš prirovnávajú práve k obradu princa Harryho s Meghan Markle!

Veľmi dlho sa špekulovalo o tom, od ktorého návrhára bude mať nevesta šaty. Voľba padla nakoniec na Dior Haute Cotoure. Nadýchaná biela tylová sukňa s čipkovaným vrchom a k nemu 7 metrov dlhá vlečka vyzerali naozaj rozprávkovo. Špeciálne pre ňu vyrobili aj svadobné črievice s jej menom.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​ Počas večera sa Chiara prezliekla do ďalších šiat rovnako od Diora s vlastným motívom, ktorý pochádzal z piesne, ktorú pre ňu ženích zložil a počas ktorej ju požiadal o ruku.

Zdroj: Instagram

​Predvečer samotného obradu sa konala aj súkromná párty s pozvanými hosťami, na ktorej sa nevesta predviedla v ďalších na mieru ušitých šatách značky Prada. Tie boli zdobené zlatými a ružovými korálikmi a vyzerali úžasne. Ktoré z nich sa páčia vám?

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Chiara má na Instagrame vyše 14 miliónov sledovateľov a jej blog The Blonde Salad patrí medzi tie naj. Ročne zarobí niekoľko miliónov dolárov práve rôznymi spoluprácami, vlastnou značkou a reklamnými kampaňami. Jej meno je v módnom svete pojem a aj preto jej svadbu v rodnom Taliansku považujú za veľkolepú udalosť, akou bol spomínaný sobáš Harryho a Meghan. 

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 TIPOS INFO
06:00 Kutyil s.r.o. II.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:20 Náhradní plán
07:55 Všechno, co si přeje
09:30 Lagerfeld - důvěrné