Žena si z netu objednala letný overal: To, čo jej prišlo ju rozosmialo

Žena si z netu objednala letný overal: To, čo jej prišlo ju rozosmialo Zdroj: facebook
Objednávať si oblečenie z online obchodov, ktoré až tak dobre nepoznáte, je vždy risk. Presvedčila sa o tom aj táto mladá žena.

Alesha si v jednom z mnohých internetových obchodov vyhliadla veľmi jednoduchý, no vkusný ružový overal. Objednala si ho a čakala, kým dorazí z Číny.

Keď balík rozbalila a overal chytila do rúk, okamžite vedela, že niečo tu nesedí. „Takmer vždy som mala šťastie na nákup online. S tým je koniec! Viem, že riskujem tým, že nakupujem na webe, ale stránka, z ktorej som si objednávala, vyzerala byť v poriadku. Pôvodne som si objednala ružový overal, no to čo mi prišlo... už dávno som sa tak dobre nezasmiala. Materiál je krehký a tenučký, švy sú uvoľnené. Myslím si, že lepšie by som to ušila ja sama v tretej triede na základnej škole na hodinách šitia. Navyše je aj krátky a nemôžem ho nosiť bez toho, aby som nebola nonstop zohnutá. Aj by som sa v ňom odfotila, no medzi nohami vytvára naozaj nevhodný zárez. Celý overal je jeden vtip,“ priznala na facebooku.

 

Zdroj: facebook

​Zhodou okolností ide o web, ktorý je populárny aj medzi Slovenkami, keďže má zadarmo doručenie. Nie je to prvýkrát, čo sú zákazníčky so spomínaným obchodom nespokojné. Trochu opatrnosti nezaškodí.

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
12:50 Kosti VIII.
11:20 NOVÉ BÝVANIE
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XVI.
14:00 JAG IV.
12:00 Albert spoznáva svet
12:15 Oskar v balóne
12:30 Tom a Keri
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa
15:05 Domácnost naruby