Žena si z netu objednala letný overal: To, čo jej prišlo ju rozosmialo

Žena si z netu objednala letný overal: To, čo jej prišlo ju rozosmialo Zdroj: facebook
Objednávať si oblečenie z online obchodov, ktoré až tak dobre nepoznáte, je vždy risk. Presvedčila sa o tom aj táto mladá žena.

Alesha si v jednom z mnohých internetových obchodov vyhliadla veľmi jednoduchý, no vkusný ružový overal. Objednala si ho a čakala, kým dorazí z Číny.

Keď balík rozbalila a overal chytila do rúk, okamžite vedela, že niečo tu nesedí. „Takmer vždy som mala šťastie na nákup online. S tým je koniec! Viem, že riskujem tým, že nakupujem na webe, ale stránka, z ktorej som si objednávala, vyzerala byť v poriadku. Pôvodne som si objednala ružový overal, no to čo mi prišlo... už dávno som sa tak dobre nezasmiala. Materiál je krehký a tenučký, švy sú uvoľnené. Myslím si, že lepšie by som to ušila ja sama v tretej triede na základnej škole na hodinách šitia. Navyše je aj krátky a nemôžem ho nosiť bez toho, aby som nebola nonstop zohnutá. Aj by som sa v ňom odfotila, no medzi nohami vytvára naozaj nevhodný zárez. Celý overal je jeden vtip,“ priznala na facebooku.

 

Zdroj: facebook

​Zhodou okolností ide o web, ktorý je populárny aj medzi Slovenkami, keďže má zadarmo doručenie. Nie je to prvýkrát, čo sú zákazníčky so spomínaným obchodom nespokojné. Trochu opatrnosti nezaškodí.

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:30 Stratené duše I.
00:25 Vraždiace páry VII.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
01:10 Komplikácie
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami II.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:00 Fakjů pane učiteli
23:50 Poslední tvář
01:55 Dobyvatelé Barmské džungle