Peštová zatienila aj filmové celebrity: V týchto šatách zažiarila v Karlových Varoch

Peštová zatienila aj filmové celebrity: V týchto šatách zažiarila v Karlových Varoch Zdroj: Profimedia
Haberova láska zreje ako víno. Hoci sa blíži k päťdesiatke, svojim štýlom a dobrým vkusom si z nej môžu brať príklad aj o polovicu mladšie. Ako sa vám páčila v týchto bielych šatách?

Očarujúca Daniela Peštová a Paľo Habera zavítali na 53. ročník filmového festivalu v Karlových Varoch, kde sa stretlo mnoho známych tvári z filmového a kultúrneho života. Spevákova láska opäť raz dokázala, že je skutočnou módnou ikonou.

Kedykoľvek sa títo dvaja objavia v spoločnosti, pôsobia aj po rokoch zaľúbene ako hrdličky. Všimnite si, aký je Paľo na Danielu pyšný, a veru aj má na čo! Na rozdiel od mnohých kolegýň, ktoré to už stihli prepísknuť so skrášľovacími zákrokmi, Daniela je prirodzene krásna aj s pribúdajúcim vekom. 

Zdroj: Profimedia

​Biele výrazné šaty so zaujímavými detailami by si nemohla obliecť každá, no Daniela v nich vyzerá naozaj božsky! Decentný mejkap, jemné šperky a hladký účes sú dokonalou čerešničkou na torte, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

​A prečo zvolila práve tento model? “Minulý rok som mala čierne šaty, tak teraz som chcela byť trochu svetlejšia,” prezradila pre český Blesk Peštová a dodala, že šaty sú z jej vlastnej skrine, šperky si dokonca na akciu iba požičala.

Daniela má rada bielu a robí dobre. Pozrite sa na niekoľko ďalších outfitov v bielej farbe, v ktorých zažiarila rovnako.

View this post on Instagram

🍦 #ootd #beautybyDP

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 TIPOS INFO
06:00 Kutyil s.r.o. II.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:20 Náhradní plán
07:55 Všechno, co si přeje
09:30 Lagerfeld - důvěrné