Peštová zatienila aj filmové celebrity: V týchto šatách zažiarila v Karlových Varoch

Peštová zatienila aj filmové celebrity: V týchto šatách zažiarila v Karlových Varoch Zdroj: Profimedia
Haberova láska zreje ako víno. Hoci sa blíži k päťdesiatke, svojim štýlom a dobrým vkusom si z nej môžu brať príklad aj o polovicu mladšie. Ako sa vám páčila v týchto bielych šatách?

Očarujúca Daniela Peštová a Paľo Habera zavítali na 53. ročník filmového festivalu v Karlových Varoch, kde sa stretlo mnoho známych tvári z filmového a kultúrneho života. Spevákova láska opäť raz dokázala, že je skutočnou módnou ikonou.

Kedykoľvek sa títo dvaja objavia v spoločnosti, pôsobia aj po rokoch zaľúbene ako hrdličky. Všimnite si, aký je Paľo na Danielu pyšný, a veru aj má na čo! Na rozdiel od mnohých kolegýň, ktoré to už stihli prepísknuť so skrášľovacími zákrokmi, Daniela je prirodzene krásna aj s pribúdajúcim vekom. 

Zdroj: Profimedia

​Biele výrazné šaty so zaujímavými detailami by si nemohla obliecť každá, no Daniela v nich vyzerá naozaj božsky! Decentný mejkap, jemné šperky a hladký účes sú dokonalou čerešničkou na torte, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

​A prečo zvolila práve tento model? “Minulý rok som mala čierne šaty, tak teraz som chcela byť trochu svetlejšia,” prezradila pre český Blesk Peštová a dodala, že šaty sú z jej vlastnej skrine, šperky si dokonca na akciu iba požičala.

💃🏻 #ready #kviff #kviff2018 #kviffmoments #thoradress @shop_alexis #beautybyDP

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Daniela má rada bielu a robí dobre. Pozrite sa na niekoľko ďalších outfitov v bielej farbe, v ktorých zažiarila rovnako.

🍦 #ootd #beautybyDP

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:45 INKOGNITO
23:05 Extrémna premena II.
00:05 Spravodlivosť v krvi VIII.
20:45 Ja, Earl a dievča na zomretie
23:00 Komando
01:00 Tyran II.
22:00 Myšlienky vraha IV.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami
22:00 Agi Bagi
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
22:05 Tenkrát v Kalifornii
23:50 12 let v řetězech
01:55 Mortdecai: Grandiózní případ