Doplňte si šatník o trendy kúsok: Táto SUKŇA bude absolútnym hitom leta

Doplňte si šatník o trendy kúsok: Táto SUKŇA bude absolútnym hitom leta Zdroj: Instagram
Vyzerá žensky, skvele sa kombinuje, a očarí vás dokonca aj vtedy, ak sukne neobľubujete. Aspoň jedna by vám v tejto sezóne určite nemala chýbať!

Keď ju uvidíte, možno si spomeniete na svoje detstvo a dospievanie. Módne trendy sa neustále vracajú a veľký comeback hlási aj táto retro suknička. Páči sa vám?

Sukňa, ktorú musíte mať!

Spolu s teplými slnečnými lúčmi sa aj obchody zapĺňajú novými letnými trendmi. Medzi tie najhorúcejšie jednoznačne patrí zavinovacia sukňa s volánom v najrôznejších prevedeniach.

Je ľahučká, vzdušná, môžete ju nosiť s elegantným topom a lodičkami, ale skvelo vyzerá aj so športovým tričkom a teniskami. Ak sa chystáte na dovolenku, pokojne si ju môžete obliecť aj na plavky.

Zdroj: pinterest.com

Čo sa týka farieb a vzorov, je len na vás, akú si zvolíte. Jednofarebná, džínsová, prúžkovaná či veselá s bodkami, to všetko sa nosí.

Zavinovačka svedčí každému typu postavy, midi dĺžka dokáže zakryť aj nejaké to kilo navyše, maxi sukňa pristane zase vysokým a štíhlym ženám.

Pozrite si niekoľko tipov, ako nosiť zavinovaciu sukňu. Vyzerá naozaj super, však?

This skirt💙 #silk #wrapskirt #ganni #gannigirls @mathildehalv0rsen

A post shared by Cele Boutiques (@cele_boutiques) on

All smiles because it’s pre-Friday and I FINALLY published a new blog post (it’s been too long😬) and it’s all about gingham and how to style it (there are just so many great options and I love em all!) Would love for you to check it out through the link in bio or by heading to peachandpepperblog.com....the best part is that it features two of my local favorites (a gingham set from @melroseandmadison and this adorable @never_a_wallflower Flutter Kick Skirt) so give it a read and let me know what you think! Happy almost Friday! #gingham #ginghamskirt #neverawallflower . . . . . . . #springstyle #ginghamprint #ruffleskirt #newblogpost #newpostup #bloggerstyles #denverstyle #denverblogger #denverdesigner #shopdenver #howtostyle #spring2018 #realoutfitgram #stylehunters #stylemacarons #makeyousmilestyle #springfashion2018 #stylelover #303fashion #ruffled

A post shared by Allison • peach & pepper (@peachandpepper) on

 

Zdroj: Instagram/popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:10 POLICAJTI V AKCII
09:25 Súdna sieň
10:45 Súdna sieň
08:40 Ochranca III.
09:50 Ochranca III.
10:50 MacGyver
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
11:25 Komisár Rex XVI.
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
08:05 Love and Mercy
10:20 Popelky
12:00 Světluškou na 90 dní