Ktorá je najštýlovejšia Slovenka roka 2017 podľa Mariana Hornyáka? Jej meno vás prekvapí!

Ktorá je najštýlovejšia Slovenka roka 2017 podľa Mariana Hornyáka? Jej meno vás prekvapí! Zdroj: joj.sk
Známe krásky sa na rôznych spoločenských akciách predbiehali v rafinovanejších, originálnejších aj dizajnérskych kúskoch. Ktorou z nich by ste sa podľa populárneho stylistu mohli inšpirovať?

Keď ide o módu, Marian Hornyák je ozajstným profíkom. Aj preto sme ho oslovili, aby spomedzi všetkých slovenských hviezd vybral tie naj, ktoré majú štýl a páčia sa mu, ako sa obliekajú. Jeho výber vás rozhodne prekvapí!

Medzi favoritky sa nedostali Dominika Cibulková, Gabika Drobová ani Eva Rezešová-Džodlová, ktoré na akciách asi najviac ohurujú hriešne drahými kúskami. A ktoré krásky sa dostali do stylistovho rebríčka? „Vyberal som zo žien, ktoré majú štýl v krvi a nie len v rukách stylistov. Pre mňa sú najzaujímavejšie Lucia Hablovičová - stálica s vlastným vkusom, zaujímavá štipkou tajomstva a éterickosti vo svojich outfitoch. Mária Čírová - baví ma jej hravosť a odvaha aj s menej konvenčnými kúskami. Vie zaujať aj výraznými farbami, či atraktívnymi doplnkami. Soňa Müllerová - overené a veľmi ženské kombinácie nikdy nesklamú a Soňa vyzerá veľmi kultivovane a štýlovo. Saša Orviská - vetroplach s citom pre detaily a dotvorenie celej atmosféry. Vždy sa teším v čom "nabehne". Soňa Skoncová - dievčenský feeling a módne kúsky vie nosiť a má prehľad, čo vytiahnuť na svetlo,“ priznal Marian, ktorý dodal, že pekne sa vedia obliecť aj Zora Czoborová, Veronika Husárová, Adela Banášová, Alena Pallová a Andrea Verešová.

A Marianova top trojka? „Mária Čírová, Saša Orviská, Soňa Skoncová alebo Lucia Hablovičová.“ Súhlasíte s ním?

Mária Čírová

Zdroj: instagram

​Alexandra Orviská

Zdroj: instagram

​Soňa Skoncová

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
21:20 MACGYVER : NOVÉ ČASTI I.
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi II.
20:15 Ve jménu krále 2
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista