Najvyšší čas doplniť si šatník! TOTO sú najväčšie módne trendy na rok 2018

Najvyšší čas doplniť si šatník! TOTO sú najväčšie módne trendy na rok 2018 Zdroj: pinterest.com
Nový rok nám okrem iného prinesie aj niekoľko módnych noviniek. Ak chcete byť in, tieto kúsky by vám rozhodne nemali chýbať!

Od mystickej fialovej cez číry plast až po nesmrteľné bodky. Móda v roku 2018 bude všetko možné, len nie nuda! Presvedčte sa!

50 odtieňov fialovej

Je to farba roku 2018 a bude sa objavovať naozaj všade. Od kabátov či šiat až po doplnky v najrôznejších odtieňoch fialovej. Okrem toho, že „ultra violet“ pôsobí mystickým a záhadným dojmom, ľudia, ktorí ju preferujú, sú doslova magnetom na ľudí. V tejto farbe budete jednoducho neprehliadnuteľné!

Zdroj: pinterest.com

Kombinovaný tmavý denim

Kombinovanie džínsoviny tu bolo už niekoľkokrát a opäť je späť! Ak chcete byť trendy, voľte tentoraz kúsky denimu v hlbokom indigovom odtieni. Vyzdobené a roztrhané džínsy pomaly ustupujú do úzadia a uvoľňujú cestu pre sofistikovanejší a elegantnejší vzhľad.

Zdroj: pinterest.com

​Priehľadný plast

Plastové oblečenie a doplnky boli na svetových módnych prehliadkach prestížnych značiek propagované ako jeden z hlavných trendov nasledujúcej sezóny. Viete si predstaviť  nielen kabelky a topánky, ale napríklad aj kabát z plastu? 

Zdroj: pinterest.com

​Strapce a perie

Tento trend bude rovnako dominantný v nasledujúcom roku a svetové značky ho „vypustili“ von už teraz. Perie a strapce sa objavili na doplnkoch, ale aj na šatách, sukniach a dokonca aj na kabátoch. Ak chcete byť in, pokojne po nich siahnite už aj pri silvestrovskom outfite!

Zdroj: pinterest.com

​Bodky

Bodky či “Polka dots” sa objavili medzi top módnymi trendmi už na jeseň a zostanú in aj v roku 2018. Investovať do bodkovaného kúsku sa oplatí, keďže bodky patria medzi nesmrteľné trendy, ktoré sa stále vracajú. 

Zdroj: pinterest.com

Trenčkot

Bomber bundy budú síce stále v kurze, ale viac do popredia sa v roku 2018 dostane elegantnejší trenčkot. Minimálne jeden dobre kombinovateľný kúsok by vám v šatníku rozhodne nemal chýbať!

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: popsugar.com, bbc.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
01:40 Súdna sieň
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
00:10 Hoď svišťom
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
00:05 Kosti II.
22:45 Fix a Foxi
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Myšiak Anatole
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista
01:45 Santa je pořád úchyl