Svetová topmodelka sa objavila v Prahe: Pomóc, veď vyzerá ako strašiak do maku!

Svetová topmodelka sa objavila v Prahe: Pomóc, veď vyzerá ako strašiak do maku! Zdroj: Profimedia
Jedna z najlepšie platených modeliek na svete navštívila známy pražský nočný klub a svojím výzorom všetkým spôsobila šok! Toto že je múza módnych návrhárov?

Cara Delevingne (25) patrí momentálne medzi špičku modelingu, pre jej netypickú krásu je obľúbenou tvárou návrhárov aj svetových značiek. Cez víkend sa objavila v Prahe a po práci navštívila aj niekoľko nočných klubov. I keď chcela byť inkognito, nevyšlo jej to!

Preboha, čo to má na sebe?

Anjelik Victoria's Secret sa cez víkend pracovne objavila v Prahe a po skončení práce si povyrazila do najznámejších nočných klubov. Keď sa jej fotografia objavila na Instagrame M1 Lounge Bar & Club ľudia nechápali, ako sa svetová kráska mohla takto vybrať medzi ľudí. Je pochopiteľné, že sa chcela zamaskovať, ale týmto príšerným outfitom na seba akurát strhla pozornosť. V tmavom roláku cez ktorý si natiahla obrovské športové tričko a vo veľkej modrej čiapke vyzerala naozaj hrozne! Čo na ňu poviete?

Cara je známa tým, že o popularitu vo svojom súkromí nemá záujem, o čom svedčí aj niekoľko podobných maskovacích outfitov z minulosti. Pozrite sa na ne!

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Stratené duše V.
18:15 Stratené duše V.
19:20 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
18:05 Agi Bagi
18:25 Máša a medveď
18:30 Macko Uško
16:40 Město v ohrožení
18:25 Švihák ajťák
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Posedlost rudou