Na tieto svadobné šaty je na Slovensku poradovník: Krajšie ste nevideli

Na tieto svadobné šaty je na Slovensku poradovník: Krajšie ste nevideli Zdroj: berta.com
Za rozprávkovými svadobnými šatami nemusíte chodiť ďaleko! Konečne k nám dorazila prestížna izraelská značka Berta Bridal a je to bomba.

Rok 2017 bol naozaj bohatý na množstvo celebritných svadieb. Vydali sa napríklad Zuzka Šebová, Ivana Surovcová, Mária Čírová a všetky spomínané nevesty mali jedno spoločné – šaty z momentálne najvychytenejšieho svadobného salónu na Slovensku.

A práve šaty Surovcovej pochádzajú z dielne izraelskej návrhárky Berty, ktorá patrí v súčasnosti medzi špičky. Donedávna ste túto značku v slovenských salónoch márne hľadali a najbližšie ste si šaty mohli objednať až v Poľsku.

Zdroj: Instagram

​Práve v týchto dňoch ju konečne zoženiete aj u nás. Má to však malý háčik. „Šaty sme objednávali ešte vo februári a až teraz by nám mali doraziť. Je však na ne poradovník, aj keď v tomto prípade to nie je to pravé slovo. Máme zoznam neviest, ktoré si ich chcú skúšať ako prvé,“ prezradila nám majiteľka salónu pani Miklánková. Pritom zanedbateľná nie je ani priemerná cena šiat, ktorá sa pohybuje okolo 10 000 eur.

Zdroj: berta.com

Zdroj: berta.com

​Ako majiteľka priznala, dostať na Slovensko takúto exkluzívnu značku, nebolo vôbec jednoduché. „Tie exkluzívnejšie značky si sami vyberajú, kam svoje šaty pošlú,“ dodala. Na výber máte z množstva dych vyrážajúcich šiat, ktoré sú jedinečné a na inej neveste ich určite neuvidíte.

Zdroj: berta.com

Zdroj: berta.com

​Berta Bridal je momentálne najvyhľadávanejšia značka svadobných šiat. Prečo? Stačí sa pozrieť na ich modely. Jednoduché, saténové, čipkované s hlbokými výstrihmi vpredu alebo vzadu, korzetové – rôznorodosťou ulahodia každej náročnej neveste. Navyše tvorcovia používajú len tie najlepšie materiály, sú ručne šité a dokonale prepracované.

 

Zdroj: berta.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
14:10 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy