Na tieto svadobné šaty je na Slovensku poradovník: Krajšie ste nevideli

Na tieto svadobné šaty je na Slovensku poradovník: Krajšie ste nevideli Zdroj: berta.com
Za rozprávkovými svadobnými šatami nemusíte chodiť ďaleko! Konečne k nám dorazila prestížna izraelská značka Berta Bridal a je to bomba.

Rok 2017 bol naozaj bohatý na množstvo celebritných svadieb. Vydali sa napríklad Zuzka Šebová, Ivana Surovcová, Mária Čírová a všetky spomínané nevesty mali jedno spoločné – šaty z momentálne najvychytenejšieho svadobného salónu na Slovensku.

A práve šaty Surovcovej pochádzajú z dielne izraelskej návrhárky Berty, ktorá patrí v súčasnosti medzi špičky. Donedávna ste túto značku v slovenských salónoch márne hľadali a najbližšie ste si šaty mohli objednať až v Poľsku.

Zdroj: Instagram

​Práve v týchto dňoch ju konečne zoženiete aj u nás. Má to však malý háčik. „Šaty sme objednávali ešte vo februári a až teraz by nám mali doraziť. Je však na ne poradovník, aj keď v tomto prípade to nie je to pravé slovo. Máme zoznam neviest, ktoré si ich chcú skúšať ako prvé,“ prezradila nám majiteľka salónu pani Miklánková. Pritom zanedbateľná nie je ani priemerná cena šiat, ktorá sa pohybuje okolo 10 000 eur.

Zdroj: berta.com

Zdroj: berta.com

​Ako majiteľka priznala, dostať na Slovensko takúto exkluzívnu značku, nebolo vôbec jednoduché. „Tie exkluzívnejšie značky si sami vyberajú, kam svoje šaty pošlú,“ dodala. Na výber máte z množstva dych vyrážajúcich šiat, ktoré sú jedinečné a na inej neveste ich určite neuvidíte.

Zdroj: berta.com

Zdroj: berta.com

​Berta Bridal je momentálne najvyhľadávanejšia značka svadobných šiat. Prečo? Stačí sa pozrieť na ich modely. Jednoduché, saténové, čipkované s hlbokými výstrihmi vpredu alebo vzadu, korzetové – rôznorodosťou ulahodia každej náročnej neveste. Navyše tvorcovia používajú len tie najlepšie materiály, sú ručne šité a dokonale prepracované.

 

Zdroj: berta.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
12:00 NOVINY O 12:00
10:10 Stratené duše III.
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:45 Fakty a fikcie II.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi II.
10:50 Zabi nudu! II.
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér