Sexi kúsok Kendall Jenner na obyčajnej žene: Veď v nich vyzerá ako kocúr v čižmách

Sexi kúsok Kendall Jenner na obyčajnej žene: Veď v nich vyzerá ako kocúr v čižmách Zdroj: youtube.com
Instagram modelky Kendall Jenner je plný zaujímavých módnych kúskov od svetových návrhov. No dajú sa aj všetky nosiť bežný deň na obyčajnej žene? Tu je odpoveď!

Možno ste to zažili aj vy. Videli ste nejaký módny kúsok na niektorej z celebrít, kúpili ste si ho a potom trpko oľutovali. To, čo iným ľuďom sadne ako „riť na šerbeľ“, vám nemusí. 

Presne toto si na vlastnej koži vyskúšala aj vlogerka Taylor R, ktorej učarovali extravagantné oranžové čižmy, ktoré siahajú až po pás a ktoré vzišli zo spolupráce Vetements a Manola Blahnika. Na istom festivale si ich obula Rihanna a na Instagrame ich pyšne prezentovala práve Kendall Jenner.  Keďže ich cena sa šplhá na 3500 eur.,Taylor si vlastnoručne vyrobila vernú kópiu čižiem.

Zdroj: youtube.com

Zdroj: youtube.com

Kendall Jenner

Zdroj: instagram

​Rihanna

Zdroj: instagram

​​Po tom, ako si klasické čierne čižmy oblepila oranžovou látkou a predĺžila ich po pás, neostávalo jej nič iné, ako vyraziť do ulíc.

Zdroj: youtube.com

​A reakcie ľudí? Za Taylor sa otočil asi každý na ulici, fotili si ju a niektorým doslova padla sánka. Ako sama na konci svojho videa zhodnotila, všetky reakcie neboli príjemné. „Myslím si, že niektorí boli zmätení a skôr som sa im v nich nepáčila,“ dodala Taylor.

Zdroj: youtube-com/TaylorR

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:40 Delgo
05:15 KINOSÁLA
05:25 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:15 Extrémna premena III.
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Lovci drakov
05:40 Hrdinovia z mesta
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:25 Švihák ajťák
08:10 Pozlátko Hollywoodu
09:45 Černí baroni