Česká modelka vyvolala hotový ošiaľ: Ženy sa bijú o Krainovej tričká

Česká modelka vyvolala hotový ošiaľ: Ženy sa bijú o Krainovej tričká Zdroj: instagram
Za originalitou netreba ísť ďaleko. Simona Krainová navrhla módne tričká presne po vzore slávnych zahraničných značiek a tie idú teraz na dračku.

Určite si spomínate na tričká s imitáciou pŕs alebo s jednouchým, no veľavravným nápisom. Presne takéto kúsky ste pred pár mesiacmi mohli vidieť na každej druhej módnej maniačke. Tento trend neobišiel ani známe Slovenky.

Zrejme práve spomínanými kúskami sa inšpirovala aj Simona Krainová, ktorá v spolupráci so známou českou firmou vyrábajúcou oblečenie, navrhla vlastnú kolekciu. Obrovský záujem je hlavne o tričká - jedno s obyčajným textom I´m a Woman a druhé s veľkými červenými perami.

Veronika Husárová

Zdroj: instagram

​Eva Perkausová

Zdroj: instagram

​Jana Plodková

Zdroj: instagram

​A veru tieto kúsky idú na dračku, a to nielen u známych krások, ale aj medzi bežnými milovníčkami módy. Pritom nejde o vrchol kreatívneho nápadu ani nič originálne. Veľmi podobné červené pery sme tu mali s The Rolling Stones a na internete ich kúpite v rôznych variantoch. Podobne je to aj s tričkom so sloganom, ktorý za pár eur kúpite na Asose, no bez Simoninho podpisu. Jedine Krainová dokáže tak obyčajnému tričku dať punc výnimočnosti a predať ho. Páči sa vám?

Zdroj: Asos/pinterest

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:25 Súdna sieň
10:45 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
08:40 Ochranca III.
09:50 Ochranca III.
10:50 MacGyver
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
11:25 Komisár Rex XVI.
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
09:50 Kúzlovanie
08:05 Love and Mercy
10:20 Popelky
12:00 Světluškou na 90 dní