Módna polícia Mariána Hornyaka: Táto kráska u neho zabodovala všetkými desiatimi!

Módna polícia Mariána Hornyaka: Táto kráska u neho zabodovala všetkými desiatimi!
Sú krásne, známe a milujú módu, ktorú rady prezentujú aj na verejnosti. Ktorá zo známych Sloveniek sa vie najlepšie obliecť?

Koncom leta sa opäť akoby roztrhlo vrece s rôznymi spoločenskými akciami, na ktorých nechýbajú ani známe Slovenky. My sme si posvietili na ich outfity, ktoré nám kritickým okom zhodnotil profesionál aj porotca z Nákupných maniačok Marián Hornyak.

Top outfit večera

Zdroj: Profimedia.sk

Romana ​Škamlová je jednoducho kosť. Podniká s módou, ktorú vie aj nosiť. "Asymetria, priehľadné vrstvenie a biela sú top trendy. K tomu ležérna vizáž a skvelé akcenty s doplnkami vytvárajú bezchybný celok," zhodnotil Marián.

 Super, ale...

Zdroj: Profimedia.sk

Gabriela Drobová miluje luxusnú módu, ktorú rada prezentuje. K dokonalosti jej tentokrát chýbalo veľmi málo.  "Odvážna "propagátorka" lingerie štýlu - luxusné materiály, trendy zamatové topánky, len by som volil inú kabelku s "prísnejším" tvarom."

 Štýlová dáma

Zdroj: Profimedia.sk

Adriana ​Kmotríková je vždy elegantná a presne vie, čo jej pristane. "Adriane veľmi pristane byť za dámu, ktorou je s gráciou. Príde mi ťažkopádna tá biela kabelka, možno aj zbytočne veľká do spoločnosti."

 Majsterka kombinácii

Zdroj: Profimedia.sk

Bývalá misska Eva ​Verešová je stále kus krásnej ženy. "Veľmi súčasný outfit postavený na kombinácii jemných ženských detailov a drsnejších kúskov, ktorými sú v tomto prípade topánky."

Pohorela na teniskách

Zdroj: Profimedia.sk

​Hoci Kristína Kormúthová navrhuje tenisky, tie z jej dielne v kombinácii s outfitom Mariána veľmi nepresvedčili.  "Príjemný fresh outfit, ktorý Kristíne veľmi pristane a upúta pozornosť okolia. Viem si to predstaviť ešte "vyšpičkovať" výraznejšími teniskami v inej farbe.

 Pekná, ale nudná

Zdroj: Profimedia.sk

Barboru ​Franekovú často vídať v čiernom outfite...asi až príliš. "Čierna sexy klasika na výbornú. Ale kto si ju všimol?"

Kráska s doplnkom navyše

Zdroj: Profimedia.sk

Riadoteľka súťaže Miss Slovensko si na seba môže ubliecť hocičo a vždy bude vyzerať super. Akurát by si trochu mala dávať pozor na doplnky... "Femme fatale s hodinkami?"

 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
00:40 Pod palubou v Stredomorí
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce