Prekrásna vintage nevesta: Netušila, že šaty snov nájde v babičkinej skrini

Prekrásna vintage nevesta: Netušila, že šaty snov nájde v babičkinej skrini Zdroj: ca.yahoo.com/Kortney Peterson
Mladá žena mala vysnívaný typ šiat, ktorý si však kvôli vysokej cene nemohla dovoliť. Hotový poklad nakoniec našla v rodinnom šatníku a keď si šaty obliekla, všetkým prítomným vyrazila dych!

Slovo vintage znamená v preklade historický a vzťahuje sa na veci, ktoré sú staré najmenej 30 rokov. Vintage kúsky môžu byť pôvodné, teda spred niekoľkých desaťročí, prípadne to môže byť verná kópia vecí z minulosti.

Tento štýl je veľmi populárny aj pri svadbách a svadobných róbach a ženám dodáva romantický vzhľad, nevšednosť a osobitý štýl. Perfektným príkladom je táto nádherná nevesta, ktorá si obliekla šaty po babičke.

Poklad z babičkinej skrine

Jordyn sa rozhodla, že si na svoju svadbu oblečie šaty, v ktorých sa v roku 1962 vydávala aj jej babička. Spĺňali absolútne všetko, po čom túžila, perfektne jej sadli a navyše mali pre ňu osobitnú hodnotu. Babička, ktorá je vdovou už 23 rokov vôbec netušila, čo si jej vnučka oblečie a pocit, keď ju uvidela, sa ani nedá opísať slovami.

Svadobná fotografka Kortney Peterson zvečnila už mnoho svadieb, ale priznala, že tento okamih bol aj pre ňu absolútne jedinečný a výnimočný. Naozaj prekrásna nevesta, čo poviete?​

Zdroj: ca.yahoo.com/Kortney Peterson

Zdroj: ca.yahoo.com/Kortney Peterson

Zdroj: ca.yahoo.com/Jordyn and Dakota Skye Cleverly

Zdroj: ca.yahoo.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
14:10 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy