Každá žena to robí inak: Ste zvedavé, čo o vás prezradí, ako si obliekate podprsenku?

12.09.2017 07:00 Preženu.sk Top trendy
Každá žena to robí inak: Ste zvedavé, čo o vás prezradí, ako si obliekate podprsenku? Zdroj: Profimedia.sk
Takmer pre každú ženu je to tá najbežnejšia činnosť, ktorú robí každý deň. Vedeli ste však, že aj také obliekanie podprsenky vie o vás veľa prezradiť?

Zapínate si ju najprv na bruchu, otočíte, dáte ruky do ramienok a upravíte? Alebo si ju oblečiete a zapnete vzadu? Uprednostňujete podprsenky, ktoré majú zapínanie vpredu? Vedzte, že každá jedna metóda o nositeľke môže prezradiť naozaj zaujímavé veci.

Zapnete ju na bruchu, otočíte a oblečiete

Ste charizmatická, rada ste stredobodom pozornosti a veľmi rýchlo vás dokážu veci nudiť. Podľa expertky na reč tela Patti Wood dokážete ľudí vo svojim okolí ovplyvniť, aj keď si to možno na prvý pohľad neuvedomujete.

Zdroj: Pablo Heimplatz/Unsplash

​Podprsenku si oblečiete a zapnete s rukami za chrbtom

Hoci na zapínanie nevidíte, nerobí vám to problém. V živote patríte medzi ženy, ktoré dokážu svojich blízkych podporovať ako nikto iný na svete. Nerady ste stredobodom a radšej stojíte mimo diania. Keď však treba niekomu pomôcť, neváhate ani minútu.

Zdroj: Profimedia.sk

​Podprsenky, ktoré sa zapínajú vpredu

Ak výhrade nosíte tento typ spodnej bielizne, v bežnom živote ste veľmi praktická žena, ktoré presne vie, čo od života chce. Idete si za svojím cieľom a na vašej ceste vás len tak hocijaká prekážka nedokáže zastaviť.

Zapnete si ju a natiahnete cez hlavu

Dobre sa cítite len vtedy, keď máte jasný plán a vopred všetko pripravené. Nemáte rady spontánne situácie, v ktorých sa necítite pohodlne. Jednoducho ste perfekcionistka, ktorá nenecháva nič na náhodu...

Zdroj: woman.at

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:40 Delgo
05:15 KINOSÁLA
05:25 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:15 Extrémna premena III.
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Lovci drakov
05:40 Hrdinovia z mesta
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:25 Švihák ajťák
08:10 Pozlátko Hollywoodu
09:45 Černí baroni