Chcela zaujať, spravila si poriadnu hanbu: Obliekli by ste si na svadbu takéto šaty?

Chcela zaujať, spravila si poriadnu hanbu: Obliekli by ste si na svadbu takéto šaty? Zdroj: Instagram/mrslizkrueger
Táto žena si výberom outfitu na svadbu vyrobila trapas ako hrom. V tomto prípade staré známe “menej je viac” rozhodne neplatí!

Keď jej zavolal zúfalý kamarát, že nemá doprovod na svadbu, neváhala ani chvíľu. Nahodila sa podľa jej slov najlepšie, ako vedela, ale hostia jej ihneď dali pocítiť, že to poriadne prepískla. Aj vám sa zdá, že takýto vyzývavý model sa na svadbu nehodí?

Liz Krueger sa roky venuje fitnesu a preto sa nebála ani poriadne odvážnych šiat, ktoré len zvýrazňovali jej vyšportované a svalnaté telo. Hoci bola sama so sebou nadmieru spokojná, po príchode medzi svadobčanov zostala v poriadnych rozpakoch. Na party či na rande by to bolo určite fajn, ale obliecť sa takto na svadbu, nebol zjavne najlepší nápad, súhlasíte?

Liz pravdepodobne zabudla na to, že hostia na svadbe by mali dodržiavať isté pravidlá. Jedným z nich je, že by mali byť vhodne a elegantne oblečení a tiež by nemali byť extra výrazní, aby najviac vynikla nevesta so ženíchom. V tomto prípade však oči všetkých prítomných zostali prilepené na obtiahnutých šatách tejto ženy, ktoré jej len tesne zakrývali zadok.

Hoci bola pôvodne Liz so svojim outfitom spokojná, začala sa cítiť nepríjemne, keďže sa na ňu všetci pohoršene pozerali. Nakoniec to vzdala, a zo svadby sa vytratila oveľa skôr, ako plánovala. Snáď sa poučila a nabudúce si vyberie vhodnejší model.

 

Thank you to @Shape for featuring me as one of their 10 badass women who clapped back at body shaming haters in 2016. Never did I imagine posting this picture would lead to me defending myself against thousands and thousands of people on social media, and at the same time have so many people support me for sharing my experience, as it resonated with something that happened in their life. What I've learned through all of this is, every situation happens for a reason. Every situation helps us grow as a person. Every situation helps us find a voice we didn't know we had. Every situation helps someone indirectly. Every situation can motivate/inspire in some shape or form. Every situation teaches us a lesson. Every situation that happens to YOU, matters, whether others choose to minimize it. I try each and every day to motivate and inspire the people who choose to follow my life via social media, and will continue to do so. I'm no little lamb, and will stand up for myself and anyone else in my life who's being torn down. So if you're reading this, just know you can keep being your authentic self, even if others don't agree with it. You're not going to be everyone's taste, and that's okay! 💞 http://www.shape.com/trending/10-badass-women-who-made-2016-better-clapping-back-body-shaming-haters?utm_campaign=shp_trueanthem_trending&utm_content=5857f5f4b8a9fe00065dbb22&utm_medium=social&utm_source=facebook

A post shared by DK Fitness//Mr & Mrs Krueger👫 (@dkruegerfitness) on

Zdroj: people.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
09:30 POLICAJTI V AKCII
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
07:05 Chutíš mi
06:30 X Factor Veľká Británia XIII.
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Bob a Bobek králiky z klobúka
06:50 Máša a medveď I.
06:25 Lagerfeld - důvěrné
08:05 Černí baroni
09:55 Je prostě báječná