Ženy, takto sa nosia kyprejšie krivky: Rihanna to všetkým natrela

Ženy, takto sa nosia kyprejšie krivky: Rihanna to všetkým natrela Zdroj: Instagram
Pribrali ste na dovolenke pár kíl? Nevadí! Kým ich opäť zhodíte, stačí ich správne zamaskovať. Inšpirujte sa Rihannou, ktorá je v tomto profíčka.

Hoci sa v zahraničných médiách stále objavujú dohady o tom, že by Rihanna mohla byť tehotná, najnovšie fotky svedčia, že to tak nebude.

Exotická kráska sa objavila v naozaj sexi karnevalovom kostýme na festivale v rodnom Barbadose, ktorý z jej tela veľa odhaľoval.

Zdroj: Instagram

​Vyzerá to tak, že speváčka si na čas dala pauzu s diétami aj fitkom a konečne sa poriadne najedla. Rihanna je dôkazom, že aj ona je len úplne normálna žena, ktorá keď si nedávna pozor na líniu, zaoblí sa.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Profimedia.sk

​​Napriek plnšej figúre však stále vyzerá atraktívne a muži z nej odpadávajú. Naopak, ženy by si z nej mohli brať príklad! Hoci práve nemá super postavu, dobre vie, čo si obliecť, aby vynikli jej prednosti. Rihanna rada púta pozornosť práve vyzývavými dekoltmi, ktoré opticky odvedú pozornosť od ostatného tela. Silnejšie stehná aj zadok zase rafinovane zamaskuje širokými sukňami, nohavicami alebo košeľovou sukňou, ktorá je pri takomto type postavy super. Dámy, stačí sa inšpirovať.

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
16:30 Amerika má talent XII.
18:25 Amerika má talent XII.
19:35 ŽREBOVANIE
15:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Vraždy v Midsomeri X.
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:30 Hrdinovia z mesta
16:45 Príbehy vreckových dráčikov
17:00 ZáchranáRik
15:25 Pinocchio
17:00 Soukromé očko
18:35 Okruh