Ženy, takto sa nosia kyprejšie krivky: Rihanna to všetkým natrela

Ženy, takto sa nosia kyprejšie krivky: Rihanna to všetkým natrela Zdroj: Instagram
Pribrali ste na dovolenke pár kíl? Nevadí! Kým ich opäť zhodíte, stačí ich správne zamaskovať. Inšpirujte sa Rihannou, ktorá je v tomto profíčka.

Hoci sa v zahraničných médiách stále objavujú dohady o tom, že by Rihanna mohla byť tehotná, najnovšie fotky svedčia, že to tak nebude.

Exotická kráska sa objavila v naozaj sexi karnevalovom kostýme na festivale v rodnom Barbadose, ktorý z jej tela veľa odhaľoval.

Zdroj: Instagram

​Vyzerá to tak, že speváčka si na čas dala pauzu s diétami aj fitkom a konečne sa poriadne najedla. Rihanna je dôkazom, že aj ona je len úplne normálna žena, ktorá keď si nedávna pozor na líniu, zaoblí sa.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Profimedia.sk

​​Napriek plnšej figúre však stále vyzerá atraktívne a muži z nej odpadávajú. Naopak, ženy by si z nej mohli brať príklad! Hoci práve nemá super postavu, dobre vie, čo si obliecť, aby vynikli jej prednosti. Rihanna rada púta pozornosť práve vyzývavými dekoltmi, ktoré opticky odvedú pozornosť od ostatného tela. Silnejšie stehná aj zadok zase rafinovane zamaskuje širokými sukňami, nohavicami alebo košeľovou sukňou, ktorá je pri takomto type postavy super. Dámy, stačí sa inšpirovať.

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:10 Prechádzky s dinosaurami
11:05 Na pytlácké stezce
12:40 Pestúnka v akcii
09:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
10:25 Keď sa má dom páčiť II.
11:00 Panelák
09:30 Extrémne metódy rodičovstva
10:45 Najlepší dom vyhráva - USA
12:05 KLENOT TV
09:50 Zabi nudu! II.
10:00 Kúzlovanie
10:10 Agi Bagi
08:20 Phoebe v říši divů
10:05 Mortal Instruments: Město z kostí
12:15 Arthur a souboj dvou světů