Aké plavky si vybrať na malé prsia? Tieto strihy vám zväčšia hrudník najlepšie!

Aké plavky si vybrať na malé prsia? Tieto strihy vám zväčšia hrudník najlepšie! Zdroj: Profimedia
Ukážeme vám, že aj keď vás príroda bujným poprsím neobdarila, môžete vyzerať v plavkách príťažlivo. Stačí použiť malé triky a vybrať si ten správny model.

Ak máte malé prsia a chcete, aby vyzerali väčšie a viac sexi, zabudnite na klasické bikiny a vyberte si také plavky, ktoré vám v hrudníku opticky pridajú aj niekoľko centimetrov navyše.

Plavkové push-upky

Push-up podprsenky sú pre ženy s malými prsiami perfektný „pozdvihovač“ nielen pŕs ale aj sebavedomia. Rovnako, ako fungujú pri spodnej bielizni, tak prsiam pomáhajú aj v plavkách. Nebojte sa väčších vypchávok a pokojne choďte do toho, dnes sú na výber s rôznymi výplňami, okrem bežných sa používajú aj gélové. Čo sa týka farieb a vzorov, momentálne fičia napríklad kvetinové potlače, ktoré sú aj pre vás perfektnou voľbou. Vzory tiež dokážu opticky pridať na objeme. 

Zdroj: pinterest.com

Volány a riasenie

Volány, riasenie a rôzne ozdoby sú momentálne trendy aj na plavkách a presne toto pomôže vašej postave vyzerať ženskejšie. Je len na vás, či zvolíte podprsenku bez ramienok s výraznými volánikmi na prsiach alebo siahnete po tzv. „strapcových“ plavkách. Tieto modely vyzerajú romanticky, sexi a rozhodne opticky zväčšujú hrudník. 

Zdroj: pinterest.com

Zaväzovanie okolo krku

Aj tento typ plaviek dokáže prsia pekne vyzdvihnúť a vyčariť bujnejší dekolt. Zamerajte sa na také, ktoré majú jemné vypchávky. Aj tu platí, že potlače a vzory pomôžu dvojnásobne.

Zdroj: pinterest.com

Ďalšie plavky vhodné pre malé prsia nájdete v galérii:

Zdroj: Pinterest/glamour.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Život po ľuďoch II.
05:50 Prvé oddelenie II.
06:05 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 Kutyil s.r.o. II.
06:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:25 Megazkrat: Smrtící výpadek
08:10 Lásce v patách
09:50 Velký draft