Aké plavky si vybrať na malé prsia? Tieto strihy vám zväčšia hrudník najlepšie!

Aké plavky si vybrať na malé prsia? Tieto strihy vám zväčšia hrudník najlepšie! Zdroj: Profimedia
Ukážeme vám, že aj keď vás príroda bujným poprsím neobdarila, môžete vyzerať v plavkách príťažlivo. Stačí použiť malé triky a vybrať si ten správny model.

Ak máte malé prsia a chcete, aby vyzerali väčšie a viac sexi, zabudnite na klasické bikiny a vyberte si také plavky, ktoré vám v hrudníku opticky pridajú aj niekoľko centimetrov navyše.

Plavkové push-upky

Push-up podprsenky sú pre ženy s malými prsiami perfektný „pozdvihovač“ nielen pŕs ale aj sebavedomia. Rovnako, ako fungujú pri spodnej bielizni, tak prsiam pomáhajú aj v plavkách. Nebojte sa väčších vypchávok a pokojne choďte do toho, dnes sú na výber s rôznymi výplňami, okrem bežných sa používajú aj gélové. Čo sa týka farieb a vzorov, momentálne fičia napríklad kvetinové potlače, ktoré sú aj pre vás perfektnou voľbou. Vzory tiež dokážu opticky pridať na objeme. 

Zdroj: pinterest.com

Volány a riasenie

Volány, riasenie a rôzne ozdoby sú momentálne trendy aj na plavkách a presne toto pomôže vašej postave vyzerať ženskejšie. Je len na vás, či zvolíte podprsenku bez ramienok s výraznými volánikmi na prsiach alebo siahnete po tzv. „strapcových“ plavkách. Tieto modely vyzerajú romanticky, sexi a rozhodne opticky zväčšujú hrudník. 

Zdroj: pinterest.com

Zaväzovanie okolo krku

Aj tento typ plaviek dokáže prsia pekne vyzdvihnúť a vyčariť bujnejší dekolt. Zamerajte sa na také, ktoré majú jemné vypchávky. Aj tu platí, že potlače a vzory pomôžu dvojnásobne.

Zdroj: pinterest.com

Ďalšie plavky vhodné pre malé prsia nájdete v galérii:

Zdroj: Pinterest/glamour.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
03:00 Noviny TV JOJ
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
23:05 Exorcista II.
00:05 Exorcista II.
01:05 Tyran III.
23:40 Ovečka Shaun IV.
23:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
00:00 ZáchranáRik II.
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL
03:10 Vzpomínky na Manhattan