Šialené premeny Zuzany Plačkovej: Z ružovej bárbiny je štýlová kráska

Šialené premeny Zuzany Plačkovej: Z ružovej bárbiny je štýlová kráska Zdroj: facebook
Len pred pár dňami oslávila Zuzana Plačková 26 rokov. Od účinkovania v jojkárskej reality šou Hotel Paradsie sa vypracovala z tuctovej blondínky na módnu ikonu. Pozrite sa!

Dnes je zo Zuzany trendy kočka, ktorej štýl kopírujú mnohé mladé Slovenky. No nie vždy tomu bolo tak. Načreli sme do Zuzaninho šatníka spred rokov a objavili v ňom zábavné outfity.

Zuzana v roku 2012

Zdroj: facebook

Zdroj: facebook

​Bol to práve Hotel Paradise, ktorý bol pre Zuzanu odrazovým mostíkom, ako sa stať známou tvárou. Hoci účastníkov šou bolo dosť a mali rovnaké šance presadiť sa, podarilo sa to len tým najšikovnejším. Zuzana zacítila šancu a už sa jej nepustila.

Zuzana v roku 2013

Zdroj: facebook

​Kým v minulosti zaujala skôr polonahými fotkami, prvoplánovými sexi outfitmi, ktoré boli veľakrát na hranici gýču, rokmi aj ona dospela a zmenila sa. Dnes by ste ju v ružovučkých vyzývavých šatách asi neuvideli. Jej štýl obliekania sa je oveľa jednoduchší a zdá sa, že Zuzana prišla na to, čo jej sekne! Napriek tomu má stále svoj vlastný vkus, ktorý sa od väčšiny slovenských celebrít predsalen odlišuje originalitou a dávkou extravagancie. Páči sa vám, ako sa Zuzana oblieka?

Zuzana dnes

Zdroj: facebook

​Plačková a jej vlasové premeny

Zdroj: facebook

Zdroj: facebook

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici