Ups, toto Verešovej (ne)vyšlo! Po škandále s retušou bradavky opäť šokovala

15.06.2017 07:00 Pre ženu Top trendy
Ups, toto Verešovej (ne)vyšlo! Po škandále s retušou bradavky opäť šokovala Zdroj: Profimedia
Na jednej strane sa prezentuje ako vzorná a milujúca mama, na druhej strane veľmi rada provokuje a vystavuje na obdiv svoje sexi telo. Čím sa predviedla tentokrát?

Andrea Verešová (36) má aj po dvoch deťoch absolútne dokonalú postavu a pohľad na jej hriešne krivky dopraje nielen svojmu manželovi.

Aférka s bradavkou

Andrea nedávno zverejnila na Instagrame poriadne sexi záber, ktorý pochádza z jej najnovšieho kalendára. Na fotografii je úplne nahá a prsia si mierne zakrýva rukami. Pozorným fanúšikom neuniklo niekoľko detailov, jeden z nich bol ten, že na pôvodnom zábere jej trčal kúsok bradavky a na tomto nič nie je. Ďalší zase kritizoval veľkosť hrudníka, ktorú má vraj Andrea na fotografii oveľa väčšiu, ako v skutočnosti. Žeby Photoshop?

Andrea sa neskôr ku komentárom vyjadrila takto: „Zlatíčka, bradavku sme kvôli pravidlám Instagramu museli vyretušovať... Nebudeme toľko provokovať ani nikoho zbytočne iritovať, že áno? Originál nájdete v kalendári a u mňa,“ napísala na Instagram.

Opäť takmer nahá

Pár dní po aférke s vyretušovanou bradavkou Andrea dokázala, že nielen s jej prsiami je všetko v poriadku. Na prehliadke Natali Ruden na nej išli všetci prítomní oči nechať. Predvádzala totiž priesvitné sieťované šaty, spod ktorých bolo jasne vidieť nielen bradavky, ale oveľa viac!

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

​Na módnej prehliadke Black Evening vyzerala v bielych ľahučkých šatách ako víla. Model nechal vyniknúť jej dokonalo tvarovaným nohám a opäť prevetrala aj prsia, ktoré zahaľovali iba pásy látky. Tieto šaty sú pre Andreu ako stvorené, čo poviete?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Instagram/Blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
14:10 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy