Chcete, aby váš outfit vyzeral luxusne a draho? Oblečte sa do TEJTO farby!

Chcete, aby váš outfit vyzeral luxusne a draho? Oblečte sa do TEJTO farby! Zdroj: pinterest
Je úplne jedno, či máte na sebe značkové oblečenie, alebo nejaké lacné kúsky. Stačí, ak outfit doplníte kúskom v jednej farbe a hneď budete vyzerať exkluzívnejšie.

Aké farby sa spolu môžu kombinovať, komu sa aká farba hodí, aby podčiarkla prirodzenú krásu ženy - je to hotová veda. Voľbou tých správnych kúskov pri rôznych príležitostiach totiž viete dokonale zapôsobiť na svoje okolie presne tak, ako potrebujete.


Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

​Veľakrát si ráno oblečenie volíte podvedome podľa nálady, akú máte. Skúste sa nad tým pozastaviť, ak si zajtra budete zo skrine vyberať, čo na seba.

Existuje však jedna jediná farba, ktorá dokáže celkovému outfitu dodať šmrnc a to niečo „extra“. Stačí mať na sebe doplnok, šál, top, sako alebo hocijaký kúsok a na svoje okolie budete pôsobiť luxusnejšie. Pritom bude úplne jedno, či máte na sebe nohavice za 10 alebo 100 eur. Reč je o farbe ťavej srsti, ktorá bola na jeseň obrovským hitom a takmer každá módna maniačka nosila kabát v tomto odtieni. Práve ťavia srsť pôsobí elegantne. Inšpirujte sa, ako ju môžete kombinovať.

Zdroj: pinterest

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:10 Prechádzky s dinosaurami
11:05 Na pytlácké stezce
12:40 Pestúnka v akcii
09:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
10:25 Keď sa má dom páčiť II.
11:00 Panelák
09:30 Extrémne metódy rodičovstva
10:45 Najlepší dom vyhráva - USA
12:05 KLENOT TV
10:00 Kúzlovanie
10:10 Agi Bagi
10:25 Malí chrobáčikovia
08:20 Phoebe v říši divů
10:05 Mortal Instruments: Město z kostí
12:15 Arthur a souboj dvou světů