Chcete, aby váš outfit vyzeral luxusne a draho? Oblečte sa do TEJTO farby!

Chcete, aby váš outfit vyzeral luxusne a draho? Oblečte sa do TEJTO farby! Zdroj: pinterest
Je úplne jedno, či máte na sebe značkové oblečenie, alebo nejaké lacné kúsky. Stačí, ak outfit doplníte kúskom v jednej farbe a hneď budete vyzerať exkluzívnejšie.

Aké farby sa spolu môžu kombinovať, komu sa aká farba hodí, aby podčiarkla prirodzenú krásu ženy - je to hotová veda. Voľbou tých správnych kúskov pri rôznych príležitostiach totiž viete dokonale zapôsobiť na svoje okolie presne tak, ako potrebujete.


Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

​Veľakrát si ráno oblečenie volíte podvedome podľa nálady, akú máte. Skúste sa nad tým pozastaviť, ak si zajtra budete zo skrine vyberať, čo na seba.

Existuje však jedna jediná farba, ktorá dokáže celkovému outfitu dodať šmrnc a to niečo „extra“. Stačí mať na sebe doplnok, šál, top, sako alebo hocijaký kúsok a na svoje okolie budete pôsobiť luxusnejšie. Pritom bude úplne jedno, či máte na sebe nohavice za 10 alebo 100 eur. Reč je o farbe ťavej srsti, ktorá bola na jeseň obrovským hitom a takmer každá módna maniačka nosila kabát v tomto odtieni. Práve ťavia srsť pôsobí elegantne. Inšpirujte sa, ako ju môžete kombinovať.

Zdroj: pinterest

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 TOP STAR
05:25 PÁLI VÁM TO
06:15 NOVÉ BÝVANIE
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
05:55 Ríše hraček
07:35 Neřízená střela
09:20 V tátově stínu