Nebojte sa ich! Ako nosiť SKINNY džínsy, keď nemáte postavu modelky?

Nebojte sa ich! Ako nosiť SKINNY džínsy, keď nemáte postavu modelky? Zdroj: pinterest.com
Úzke rifle patria medzi módne stálice a štíhle ženy v nich vyzerajú fantasticky. Dovoliť si ich však môžu aj dámy, ktoré nemajú dokonalé proporcie.

Každá žena môže vyzerať príťažlivo a sexi bez ohľadu na konfekčnú veľkosť. Skinny džínsam sa ženy s oblejšími tvarmi väčšinou vyhýbajú, čo je veľká chyba. So správnym výberom a kombináciami si môžete úzke džínsy dovoliť aj s kilami navyše!

Vyberajte správnu veľkosť

Vyberať správnu veľkosť oblečenia je vždy veľmi dôležité, pri džínsoch to platí dvojnásobne. Nesnažte sa silou mocou vtesnať do menších, budete v nich vyzerať „narvane“ a zbytočne upozorníte na svoje nedostatky. Vyberte si džínsy, ktoré vám dokonalo sadnú a budete sa v nich cítiť pohodlne. Nikto vám veľkosť na štítku kontrolovať nebude!

Zdroj: pinterest.com

​Vyskúšajte džínsy so zvýšeným pásom

Nohavice s klasickým alebo zvýšeným pásom sú veľmi trendy a aj pre plnšiu postavu sú ideálne. Takéto džínsy zvýraznia tie najkrajšie časti na vašej postave a odpútajú pozornosť od nedostatkov.

Zdroj: pinterest.com

​Pomôžte si farbami

Ak máte pár kíl navyše, určite sú pre vás najvhodnejšie džínsy v klasickej tmavomodrej farbe, ktorá vás pekne zoštíhli a predĺži nohy. Vyhýbajte sa rifliam vyšúchaným a vyberajte si úplne jednoduché bez ozdôb a výšiviek. Jednofarebné džínsy sa perfektne kombinujú, môžete pôsobiť ležérne ale kombinovať ich môžete aj s elegantnými kúskami v odvážnejších farbách.

Zdroj: pinterest.com

​Vrstvite a kombinujte

K úzkym džínsom si vyberajte tričká, svetre, blejzre a vesty, ktoré siahajú približne do stredu vašich bokov. Nebojte sa „pohrať“ aj s rôznymi textúrami, výsledok bude fantastický!

Zdroj: pinterest.com

​Zvýraznite svoj pás

Postava presýpacích hodín je považovaná za veľmi ženskú a atraktívnu. Aby vynikla čo najviac, snažte sa zvýrazniť svoj pás. Vyskúšajte rôzne vŕšky s opaskom, športovo založeným dámam bude svedčať napríklad sveter, košeľa či mikina previazaná v páse.

Zdroj: pinterest.com

​Pomôže aj správna obuv

Správne zvolené topánky v kombinácii so skiny džínsami môžu vyzerať naozaj perfektne! Aby ste si predĺžili nohy a pôsobili štíhlejšie, vyhnite sa masívnym a prekombinovaným topánkam. Najlepším riešením pre vás budú elegantné topánky v neutrálnych farbách, prípadne vyskúšajte farbu podobnú vašim džínsam. Aspoň mierny podpätok podčiarkne perfektný výsledok!

https://www.instagram.com/p/_StVJdHiex/?taken-by=nadiaaboulhosn

Zdroj: Instagram/brightside.me

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:00 INKOGNITO
05:45 Krimi
06:05 Noviny TV JOJ
05:35 Prvé oddelenie II.
06:00 Súdna sieň
07:20 Prvé oddelenie
05:15 Súdna sieň
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:10 X Factor Veľká Británia XIV.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 Jobs
08:30 Příšerákovi
10:10 Bláznivé námluvy