Top 8 horúcich trendov roku 2017: TOTO vám nemôže chýbať v šatníku!

Top 8 horúcich trendov roku 2017: TOTO vám nemôže chýbať v šatníku! Zdroj: Pinterest
Viete, ktoré módne kúsky sú nevyhnutnou súčasťou tohtoročného šatníka? Pozrite si náš módny manuál a budete hviezda.

Móda sa neustále mení a bude tomu aj v roku 2017. Opäť čakajte extravaganciu, ale aj nádych romantiky. Čo sa bude tento rok nosiť?  

Štýlový kryt na mobil

Zdroj: Pinterest

​Kabelky vystriedajú nové mini kabelky na mobil. Aspoň tak vyzerajú originálne kryty na mobil. Doba je teraz technická a pre mladé slečny nie je nič viac, ako ich iPhone. Na to reagovali aj módni návrhári, ktorí vytvorili štýlové kryty na mobil, ktoré vyzerajú ako minikabelka. Máme však pre vás smutnú správu, nevieme, kde schováte mejkap a peňaženku.

Platformy

Zdroj: Pinterest

​Rok 2016 bol plný tenisiek, tento rok sú to platformy. Čím väčšie, tým lepšie. Vaše nohy si teda tento rok neoddýchnu. Ako sa však hovorí, pre krásu sa musí trpieť a ak chcete byť in, kúpte si do botníka aspoň jeden nový pár topánok s platformami. Len si dávajte pozor, aby ste ich náhodou nevymenili za sádru.

Ružová

Zdroj: Pinterest

​Ružová to môže byť, spieva Ilona Csáková. A na to stavili aj tento rok známe módne domy. Minulý rok bola na výslní ťavia farba, ktorú najviac obľubuje Kim Kardashian. V súčasnosti módni tvorcovia stavili na jemné a hravé odtiene ružovej, ktorú odporúčajú v rôznych farebných variáciách, ale najlepšie od hlavy po päty.

Obrovské šperky

Zdroj: Pinterest

​Rozlúčte sa s chockermi a privítajte nový trend, a to dlhé retiazky s príveskami. Najlepšie sú originálne veľkých rozmerov. Na konci môžete mať napríklad kľúčenku, meno, drahokam... Fantázii sa medze nekladú. Okrem toho sú trendy aj náušnice nadrozmerných veľkostí. Vaše ucho vám nepoďakuje, no čím väčšie a ťažšie, tým modernejšie.

Kroksy

Zdroj: Pinterest

​Jedny z najškaredších topánok hlásia módny comeback. Pre priaznivcov kroksov máme dobrú správu. Už v nich nebudú vyzerať úboho, ale trendy. Pravdaže čím budú originálnejšie, tým budete viac in aj vy. Prichystajte si trblietavé kamene, vtipné postavičky, ale hlavne odvahu vyjsť do spoločnosti v týchto topánkach.

Tričká s nadpismi

Zdroj: Pinterest

​Chcete niečo povedať? Povedzte to svojim tričkom! Nielenže budete originálna, ale zároveň budete aj trendy. Dobrým sloganom nič nepokazíte. Aj módne domy stavili na krásne citáty o láske, tým, ako je dobré byť sám sebou a hrdinom či ako všetci môžete byť feministky. Aj u nás je veľa zaujímavých tvorkýň, originálne tričko nemusíte mať len v angličtine.

Pásiky

Zdroj: Pinterest

​Pre milovníkov pásikov máme dobrú správu. Sú späť! Rôznej veľkosti, rôznych farieb... Najlepšia kombinácia je biela, modrá, červená. Nebojte sa však aj experimentovať. Módni tvorcovia ukázali aj outfity s dúhovými pruhmi. Zvislé alebo vodorovné, v detailoch alebo od hlavy až po päty. Pásiky sú in.

Široké nohavice

Zdroj: Pinterest

​Úzke džínsy vystriedajú široké nohavice, a to najlepšie v béžovej alebo khaki farbe. S vysokým pásom budete vyzerať ako trendy bohyňa. Na širokých nohaviciach môžete vidieť len pozitíva. Dokonale zakryjú prebytočné kilá a zase chudým ženám vyformujú krásnu postavu. Nezabudnite si k nim zobrať platformy.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:15 Komisár Rex XIII.
18:15 Komisár Rex XIII.
19:25 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
17:30 Pat a Mat
17:40 ZáchranáRik II.
17:50 Ferdo Mravec
16:25 Město v ohrožení
18:05 Otcové a dcery
20:15 Spálené mosty