Najštýlovejšie ikony 2016: Kto tento rok vládne módnemu rebríčku?

Najštýlovejšie ikony 2016: Kto tento rok vládne módnemu rebríčku? Zdroj: Pinterest
Rok 2016 bol plný krásnych outfitov a zaujímavých trendov. Hviezdy žiarili nielen na červenom koberci, ale aj mimo neho. Ktoré celebrity oslovili módne magazíny najviac?

Kto je najštýlovejšia módna ikona za rok 2016? Zostavili sme rebríček TOP 10 tých najlepšie oblečených hviezd.

10. miesto

Kristen Stewart

Kristen StewartKristen StewartZdroj: Pinterest

​Rebelka Stewart už dávno nie je jemnou Bellou. Porušuje všetky pravidlá a bez problémov si dá obyčajné tričko k Chanel sukni, ako to urobila počas otvorenia filmového festivalu v Cannes. Je bez pochýb jednou z módnych ikon, ktorú milujú tvorcovia aj milovníci extravagantnej módy.

9. miesto

Michelle Obama

Michelle ObamaMichelle ObamaZdroj: Pinterest

​O chvíľu bývalá prvá dáma USA diktuje štýl nielen v diplomatických kruhoch, ale je vzorom pre obyčajné ženy i celebrity. V móde krásne kombinuje jednoduchosť, krásu, glamour a trend. Módnou ikonou sa stala už pred rokmi, no tento status si stále drží. 

8. miesto

Rihanna

RihannaRihannaZdroj: Pinterest

​Je ako chameleón. Dokáže byť rebelka, extravagantná celebrita, krásna diva, športová tínedžerka aj elegantná dáma. Vďaka tomu, ako prezentuje svoju osobu bude vždy stredobodom pozornosti, aj keby bola oblečená vo vreci.

7. miesto

Victoria Beckham

Victoria BeckhamVictoria BeckhamZdroj: Pinterest

Už niekoľko rokov diktuje trend všetkým ženám. Victoria Beckham nikdy nebola len manželka. Známa ikona vie, ako má uspokojiť oči viacerým milovníčkam módy.  Svojimi outfitmi je vždy o krok vpred a nie je prekvapením, že jej štýl kopírovali milióny žien aj tento rok.

6. miesto

Elle Fanning

Elle FanningElle FanningZdroj: Pinterest

Je považovaná za najštýlovejšiu celebritu pod 20 rokov. Mladá herečka má pekne nakopnuté nielen na to, aby sa stala populárnou herečkou, ale aj na to, aby sa stala módnou ikonou.

5. miesto

Gigi Hadid

Gigi HadidGigi HadidZdroj: Pinterest

Nielen krásna, ale aj štýlová. Taký je anjelik Victorie Secret´s. Známa modelka vie, čo na seba, aby upútala, ukázala sexi postavu, ale zároveň zostala sama sebou. Známy časopis Harper´s Bazaar ju označil za najštýlovejšiu modelku a my s ním súhlasíme.

4. miesto

Cate Blanchett

Cate BlanchettCate BlanchettZdroj: Pinterest

Tajomnú krásku miluje viacero módnych domov. Čím je staršia, tým je oscarová herečka krajšia. Éterickosť, zmyselnosť a sexepíl. V každej módnej polícii skončila s plným počtom bodov, pretože Cate Blanchett nielenže vie, čo sa nosí, ale ona to vie aj nosiť.  

3. miesto

Alexa Chung

Alexa ChungAlexa ChungZdroj: Pinterest

Jedna z najväčších sokýň Anny Wintour má ukážkový šatník. Tridsaťtriročná modelka, ale hlavne editorka britskej verzie Vogue vie veľmi dobre, čo sa v móde nosí. Je mladá, má skvelý štýl, charizmu a outfity, po ktorých túžia milióny žien.

2. miesto

Alicia Vikander

Alicia VikanderAlicia VikanderZdroj: Pinterest

Známa švédska herečka má dokonalú postavu a anjelskú tvár. Keď sa do toho vložia známe módne domy, vznikne módna ikona. U mladej herečky sa o jej outfity postaral Louise Vuitton, ktorý ju zobral tento rok za svoju múzu. Na červenom koberci vyzerala ako čarovná víla aj sexi diva.

1. miesto

Julianne Moore

Julianne MooreJulianne MooreZdroj: Pinterest

Viaceré módne magazíny sa zhodli na jednom. Najlepšou oblečenou hviezdou za rok 2016 je herečka Julianne Moore. Krásna červenovláska žiarila všade, kde prišla. Vďaka šikovným stylistom, jej sexepílu a charizmatickým vyžarovaním je právoplatnou tohtoročnou kráľovnou módy.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:15 Profesionáli VII.
23:05 Profesionáli VII.
00:00 Drzá Jordan II.
20:35 Prenasledovaná doktorom
22:30 Lovci väzňov
00:25 Karma je sviňa II.
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 TOP STAR
22:25 Malí chrobáčikovia
22:30 Tom a Keri
22:35 Sherm a jeho mikróby
21:50 Oko v oblacích
23:40 V hledáčku střelce
01:20 Princezny