Tajná zbraň známych krások: Vďaka nej vyzerajú štíhlejšie a užšie v páse

Tajná zbraň známych krások: Vďaka nej vyzerajú štíhlejšie a užšie v páse Zdroj: profimedia.sk/instagram
Takmer každá druhá celebritná kráska ich nosí, hoci nerady sa k nim priznávajú. Reč je o sťahujúcej bielizni, ktorá dokáže za pár sekúnd zmenšiť bruško a vyformovať driek.

Všetky známe krásky, chcú na verejnosti vyzerať čo najlepšie. A najmä budiť dojem, že sú dokonalé od prírody. No sú aj také, ktoré sa o svojich osobných trikoch rady podelia s inými ženami. Asi tou najčastejšou módnou vychytávkou, ktorú nosia sú sťahovacie nohavice. Neverili by ste, no používa ju aj topmodelka Daniela Peštová, ktorá je fakt kus krásnej ženy!

Zdroj: instagram

Zdroj: Profimedia.sk

​Ku sťahovacím nohavičkám sa hrdo hlási už spomínaná Peštová. Označila ich ako „tajnú kamošku“, bez ktorej sa veru z domu nepohne. Hoci nechtiac, no nedávno tento kúsok oblečenia odhalila aj porotkyňa Česko Slovensko má talent Lucie Bílá. Tá mala pod tmavomodrou večernou róbou s dlhým výstrihom oblečený čierny kúsok. Hoci má Bílá stále super figúru, aj ona sa pri veľkých akciách radšej poistí... Krásne Češky nie sú jediné, ktoré tohto pomocníka používajú. Bežne ich nosia takmer všetky hollywoodske krásky ako Kim Kardashian, J Lo, Reese Witherspoon, či Jennifer Garner.

Zdroj: radaronline.com

Zdroj: radaronline.com

​Minimálne jeden kúsok sťahujúcej spodnej bielizne máte zrejme aj vy vo svojom šatníku. Každá žena, ktorá ho už mala na sebe vie, že nejde o pohodlnú záležitosť na dlhodobé nosenie. No čo by sme pre opticky plochšie brucho neurobili? Požívate aj vy tento zázračný módny kúsok?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor