Nesmrteľná ČIERNA: 10 tipov, ako budete v obľúbenej farbe neprehliadnuteľná!

Nesmrteľná ČIERNA: 10 tipov, ako budete v obľúbenej farbe neprehliadnuteľná! Zdroj: brightside.me
Niektoré ženy ju milujú, lebo zoštíhľuje, iné oceňujú jej dobrú kombinovateľnosť. Isté však je, že čierna nikdy nevyjde z módy. Naučte sa, ako môžete nosiť svoju obľúbenú farbu a pritom vyzerať vždy originálne.

Štýlová, elegantná, romantická či rockerská. Čierna farba je absolútne univerzálna a môžete z nej vytvoriť rozmanité outfity. Patríte tiež k milovníčkam čiernej? Inšpirujte sa tipmi, ktoré vám ukážu nové možnosti, ako ju nosiť a kombinovať.  

Farebné doplnky

Aj úplná drobnosť ako náramok, opasok, klobúk či podpätky vo výraznej farbe dajú dokonale vyniknúť čiernemu outfitu. Jediný doplnok môže celý výsledok zmeniť na zaujímamý a jedinečný.

Zdroj: brightside.me

Ležérne strihy

Keďže čierna farba pôsobí zoštíhľujúco, nemusíte si vyberať iba obtiahnuté a úzke kúsky oblečenia. Ležérne a voľnejšie strihy v čiernej farbe vás krásne zoštíhlia a zakryjú tak aj prípadné nedostatky.

Zdroj: brightside.me

Kombinácie materiálov

Pokojne skombinujte viac kusov čiernych odevov z rôznych typov látky. Bavlnené nohavice, hodvábna blúzka, či čierna džínsovina a vlnený sveter. Výsledok bude rozhodne zaujímavý a originálny!

Zdroj: brightside.me

​Obľúbená čierno-biela

Touto kombináciou nikdy nešliapnete vedľa a rozhodne vás nikdy neomrzí. Čierno-biele kombinácie ponúkajú rovnako rôznu škálu možností, nebojte sa skúšať kombinovať stále nové.

Zdroj: brightside.me

Dokonalý make-up

Ak sa rozhodnete obliecť komplet do čiernej, rátajte s tým, že vám „vyskočí“ každý nedostatok na tvári. Ak nemáte čas na výraznejší make-up a úpravu vlasov, radšej zvoľte v ten deň inú farbu. Čierna zvýrazní na tvári všetko, či už ide o opuchnuté oči alebo veľmi bledú pokožku a fľaky.

Zdroj: brightside.me

Výrazné oči

Čierny outfit bez make-upu vám môže zbytočne pridať vek. Podčiarknite bohémsku čiernu výrazným dymovým líčením. Váš výzor sa okamžité zmení na zvodný a rafinovaný.

Zdroj: brightside.me

Farba pokožky

Čierna farba pristane najmä zimným typom – svetlá pokožka s tmavými vlasmi. Ak nie ste typ „Snehulienka“ a máte napríklad svetlé či ryšavé vlasy, skombinujte čiernu farbu s farebným doplnkom vo farbe, ktorá vám pristane k pleti. Postačí aj šatka, náhrdelník či brošňa a vaša tvár sa okamžite rozsvieti.

Zdroj: brightside.me

Čierna a výrazné farby

Nielen čierno-biela či čierno-červená kombinácia vyzerá dobre. Naberte odvahu a pokojne kombinujte čiernu s pestrofarebnými kusmi oblečenia podľa nálady. Čierna znesie skutočne čokoľvek, experimentujte a skúšajte rozmanité kombinácie.

Zdroj: brightside.me

Kvalitné doplnky

Opasky či kabelky z pravej kože, kovové a zlaté doplnky či šperky z drahých kameňov, to všetko sú prvky, ktoré podčiarkujú noblesnosť a hĺbku čiernej. Najmä k čiernemu slávnostnému outfitu si dajte záležať na tom, aby ste ho doplnili naozaj kvalitnými doplnkami.

Zdroj: brightside.me

Čipka

Čierna čipka je nadčasová ako čierna farba sama o sebe. Či si trúfnete na väčší čipkový model, alebo uprednostníte len čipku na lemoch či doplnkoch, rozhodne budete vyzerať dobre. V kombinácii napríklad s vypasovanou koženou bundou budete absolútne šik!

Zdroj: brightside.me

​Čiernu milujú aj celebrity! Pozrite si niekoľko zaujímavých outfitov v galérii.

Zdroj: brightside.me

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:15 Kráľ Škorpión 3
11:30 Ľadové ostrie
13:45 Pete a jeho drak
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
10:20 Na krídlach lásky
12:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD
08:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
09:40 Vraždy v Brokenwoode IV.
12:00 Knight Rider
09:20 Najmenší slon na svete
09:30 Ruby z dúhy I.
09:45 Knihy od Stonožky
09:05 Perfektní prázdniny
10:55 Skoro dospělá
12:35 Let’s Dance All In