Ako nosiť dámske body? Vyformuje postavu a zoštíhli pás

Ako nosiť dámske body? Vyformuje postavu a zoštíhli pás Zdroj: pinterest
V 90. rokoch ho mala v šatníku asi každá žena. Postupne sa však tento nenápadný kúsok oblečenia akosi vytratil z ulíc aj zo skríň. Body však tento rok ohlásilo návrat a to vo veľkom štýle!

Priliehavý top z bavlny si opäť zamilovali mnohé ženy. Prečo? Nielenže vám v ňom vyniknú sexi krivky, ale v tých chladnejších mesiacoch vám pekne zakryjú kríže. Kým v minulosti ste mali na výber najmä z bavlnených bodičiek v základných farbách, moderné body je o niečom úplne inom. Veľmi trendy sú rôzne krajkované a hlavne zaväzovacie kúsky. Ženy kyprejších tvarov sa zase môžu spoľahnúť na tvarujúce body, ktoré vám dokáže ubrať pár centimetrov a vyformovať pás a bruško. S príchodom chladnejšieho počasie sú zase veľmi trendy rolákové body v rôznych farbách. Do práce si môžete zobrať bodičko, ktoré je na nerozoznanie od košele alebo blúzky – výhodou je, že si ich pri sadaní a vstávaní nebudete musieť vždy zaprávať.

Zdroj: pinterest

Zdroj: pinterest

​Na každú príležitosť

Body je natoľko univerzálny a praktický kúsok oblečenia, že si ho môžete obliecť kamkoľvek. Podľa vzoru, materiálu a strihu ho môžete nosiť do práce pod sako, alebo ako tielko pod blúzku. Rafinovanejšie a extravagantnejšie kúsky sa hodia na párty. Body sa super kombinuje aj s obyčajnými džínsami. Stačí, ak outfit doladíte vysokými podpätkami a listovou kabelkou a môžete ísť do mesta.

Zdroj: pinterest

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:10 Ocko hrdina
16:20 Ovečka Shaun I.
16:30 Zatancuj si s Nely
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové