Ako nosiť dámske body? Vyformuje postavu a zoštíhli pás

Ako nosiť dámske body? Vyformuje postavu a zoštíhli pás Zdroj: pinterest
V 90. rokoch ho mala v šatníku asi každá žena. Postupne sa však tento nenápadný kúsok oblečenia akosi vytratil z ulíc aj zo skríň. Body však tento rok ohlásilo návrat a to vo veľkom štýle!

Priliehavý top z bavlny si opäť zamilovali mnohé ženy. Prečo? Nielenže vám v ňom vyniknú sexi krivky, ale v tých chladnejších mesiacoch vám pekne zakryjú kríže. Kým v minulosti ste mali na výber najmä z bavlnených bodičiek v základných farbách, moderné body je o niečom úplne inom. Veľmi trendy sú rôzne krajkované a hlavne zaväzovacie kúsky. Ženy kyprejších tvarov sa zase môžu spoľahnúť na tvarujúce body, ktoré vám dokáže ubrať pár centimetrov a vyformovať pás a bruško. S príchodom chladnejšieho počasie sú zase veľmi trendy rolákové body v rôznych farbách. Do práce si môžete zobrať bodičko, ktoré je na nerozoznanie od košele alebo blúzky – výhodou je, že si ich pri sadaní a vstávaní nebudete musieť vždy zaprávať.

Zdroj: pinterest

Zdroj: pinterest

​Na každú príležitosť

Body je natoľko univerzálny a praktický kúsok oblečenia, že si ho môžete obliecť kamkoľvek. Podľa vzoru, materiálu a strihu ho môžete nosiť do práce pod sako, alebo ako tielko pod blúzku. Rafinovanejšie a extravagantnejšie kúsky sa hodia na párty. Body sa super kombinuje aj s obyčajnými džínsami. Stačí, ak outfit doladíte vysokými podpätkami a listovou kabelkou a môžete ísť do mesta.

Zdroj: pinterest

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa