Zbohom, kruhy pod očami! Neuveríte, čo vám pomôže konečne sa ich zbaviť

14.03.2016 17:06 Preženu.sk Top trendy

Zbohom, kruhy pod očami! Neuveríte, čo vám pomôže konečne sa ich zbaviť

Keď sa ráno zobudíme s tmavými kruhmi pod očami, zakaždým je to nepríjemné prekvapenie. Vedeli ste však, že účinnú zbraň proti týmto neduhom máte určite doma aj vy?

Tmavé kruhy a opuchy pod očami môžu mať rôzne príčiny. Medzi najčastejšie patrí  únava, alergia, nedostatok vitamínov, nesprávny pitný režim a tiež genetika. Samozrejme, v prvom rade je potrebné vyriešiť váš problém, no každá žena sa chce kruhov pod očami zbaviť aj navonok.

Skvelý trik

Existujú rôzne produkty, ktoré sľubujú redukciu tmavých kruhov a opuchov, ak však chcete ušetriť peniaze a čas hľadaním tých, ktoré naozaj fungujú, máme pre vás skvelý tip. Vlogerka Darshika Patel predstavila skvelý trik, ktorý vám pomôže zbaviť sa tohto estetického problému za pár minút.

Zdroj: Youtube/Darsh's Bites

Ako na to?

Všetko, čo potrebujete, je jedlá sóda, voda, miska a čajová lyžička. Lyžičku jedlej sódy zmiešajte s pár kvapkami vody, aby mala zmes konzistenciu , ako uvidíte vo videu. Pomocou prstov alebo lyžičky ju naneste pod oči, pričom by ste sa mali vyhnúť jemnej koži tesne pod očami.  Aplikujte ju od vnútorného kútika oka, cez lícne kosti smerov von.

Stačí päť minút

Počkajte, kým pasta zaschne, čo by malo trvať približne 5 až 10 minút. Potom ju zotrite vlhčenou utierkou alebo navlhčeným uterákom, no dávajte pozor, aby ste si pokožku nešúchali a zmes sa vám nedostala do očí. Po tom, ako odstránite pastu, sa vám môže zdať, že je vaša pokožka stiahnutá, no podľa vlogerky to má byť presne tak. Tak čo, vyskúšate?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny