Žiadne romantické účesy: Horúcim trendom sú BOXERSKÉ vrkoče!

25.02.2016 17:56 Preženu.sk Top trendy

Žiadne romantické účesy: Horúcim trendom sú BOXERSKÉ vrkoče!

Kim Kardashian sa nedávno objavila s blonďavými holandskými vrkôčikmi a tento účes sa okamžite stal hitom. Je praktický, štýlový a zvládnete ho za pár minút!

Vrkoče sú opäť v kurze, tentoraz však zabudnite na romantický look, s ktorým sa väčšinou spájajú. Vďaka Kim Kardashian sú momentálne najväčším trendom zapletené vrkoče charakteristické pre boxerky. Tento účes poznáte napríklad z filmu Million Dolar Baby.

Inšpirujte sa aj vy!

Po tom, ako sa Kim objavila s týmito vrkočmi, začali na Instagrame pribúdať fotografie s hashtagom #boxerbraids. Tie zobrazujú účesy inšpirované práve týmto lookom. A tak tu máme ďalší trend, ktorý si zamilovali ženy po celom svete.

Zdroj: Profimedia

Ako na to?

Holandský vrkoč nie je nič iné ako obrátený francúzsky vrkoč. To znamená, že sa pramene vlasov prepletajú popod vrkoč, nie zvrchu. Nie je to nič zložité, treba však nadobudnúť istú prax. Po tom vám jeho príprava nezaberie viac ako pár minút.

Zdroj: Profimedia

Tento účes je rozkošný a zároveň vyvoláva istý rešpekt. Hodí sa takmer ku všetkému, či už ku šatám alebo ležérnemu outfitu. Oceníte ho najmä vtedy, keď si nestihnete umyť vlasy a tiež na dovolenke či festivale, kedy potrebujete mať svoju hrivu pod kontrolou.

Zdroj: Profimedia

Náš tip: Ak chcete mať vrkoče hrubšie, začnite ich zapletať až od polovice hlavy alebo pri zátylku. Ak začnete celkom odvrchu, budú zas oveľa pevnejšie.

Presný postup, ako na to, vám ukáže beauty a fashion vlogerka Carli Bybel.

Nenechajte si ujsť kontroverznú šou Kardashianky a ich rodina každú nedeľu v noci na WAU-ke.

TV Program

16:50 Divoké kočky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:55 GURMÁNI ULICE
19:30 KINOSÁLA
19:45 ŽREBOVANIE
18:00 Taken - Posadnutý pomstou II.
19:00 Taken - Posadnutý pomstou II.
20:10 Klamári I.
18:45 Viking Vicky
19:00 Ruby z dúhy I.
19:15 Sníček a Dúhalka
18:30 Duchové z Nantucketu
20:15 Pán Šanghaje
22:15 Moliere