Strobing je definitívne out: Vyskúšajte nový typ kontúrovania tváre CHROMING!

22.02.2016 17:14 Preženu.sk Top trendy
Strobing je definitívne out: Vyskúšajte nový typ kontúrovania tváre CHROMING! Zdroj: Instagram
Spomínate si na strobing, teda kontúrovanie tváre pomocou rozjasňovača? Ak ste si ho obľúbili aj vy, novú techniku nazývanú chroming si zamilujete ešte viac!

Vynaliezavý make-up artista Dominic Skinner vynašiel skvelý spôsob, ako využiť kozmetické produkty aj inak, teda nielen na to, na čo sú určené. Presnejšie, rúž na pery použil na vytvorenie efektu žiarivej pokožky na lícnych kostiach a na čele.

Rúž v úlohe rozjasňovača

Rozjasňovač, ktorý sa používa na zvýraznenie častí, kde sa prirodzene odráža svetlo, nahradil svetloružovým perleťovým rúžom. Dominic napísal: „Milujem ho ako rúž, milujem ho ešte viac ako rozjasňovač!“

Odkedy make-up artista zverejnil fotografiu modelky, na ktorej vyskúšal novú techniku, tento trend začalo nasledovať mnoho beauty blogeriek, ale aj bežných žien. Ak ho chcete vyskúšať aj vy, naneste perleťový rúž pod obočie, lícne kosti, nad hornú peru a chrbát nosa.

Ideálny na zimu

Ďalšia  make-up artistka sa vyjadrila: „Jemný perleťový rúž dodá pleti dokonalý lesk, špeciálne v tomto mrazivom počasí, kedy sa pokožka najviac vysušuje. Púdrové rozjasňovače totiž môžu zvýrazniť suché miesta. Trik s rúžom vám navyše ušetrí peniaze a miesto v kozmetickej taštičke.“

Na rozjasnenie pokožky môžete použiť akýkoľvek rúž, nemal by byť však sýty, siahnite skôr po ľahších a priehľadnejších. Odtieň by ste si mali zvoliť podľa farby vašej pokožky. K teplým tónom voľte zlatisté a bronzové odtiene, k studeným zase chladné ružovkasté.

Fotka uverejnená používateľom A R I A N N A C H A T Z

TV Program

08:45 Labková patrola II.
09:15 NAŠI II.
09:55 NAŠI II.
08:10 NA CHALUPE
09:20 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
08:20 9-1-1 I.
09:20 9-1-1 I.
10:35 Najšpinavšie domácnosti
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Rybičky Flip a Flap
08:50 Čarodějovy hodiny
10:45 Za hranici
12:40 Zoolander No. 2