Vlasová inšpirácia z Grammy: Zabudnite na zložité účesy, stavte na štýlovú farbu!

18.02.2016 13:11 Preženu.sk Top trendy
Vlasová inšpirácia z Grammy: Zabudnite na zložité účesy, stavte na štýlovú farbu! Zdroj: Profimedia
Práve celebrity sú tými, kým sa často inšpirujeme, keď túžime po zmene účesu. A z tohtoročného Grammy si naozaj bolo z čoho vyberať!

Taká významná spoločenská udalosť, akou je odovzdávanie cien Grammy, je vždy zároveň prehliadkou toho najlepšieho z oblasti módy a vizáže. 

Celebrity aj tentoraz okrem luxusných šiat predviedli tiež nádherné účesy, ktoré sú dôkazom, že v jednoduchosti je krása.

Namiesto komplikovaných kreácií väčšina z dám zvolila prirodzené rozpustené vlasy. Pútačom pozornosti bola tentoraz predovšetkým farba vlasov a hra s odtieňmi.

Adele

Nie je to tak dávno, čo si britská speváčka Adele nechala skrátiť vlasy na štýlový bob. Účes, ktorý si zamilovalo mnoho celebrít, oživila jemným ombré, ktoré mu dodalo šmrnc. O prirodzený look, ktorý je stále mimoriadne trendy, sa zaslúžili aj jemné, mierne rozstrapatené vlny.

Zdroj: Profimedia

Alessandra Ambrosio

Nič nie je krajšie ako zdravé vlasy s nádherným leskom. Topmodelka Alessandra Ambrosio stavila na jednoduchý uhladený účes s cestičkou na stred. Jemné presvetlené pramienky krásne odrážajú svetlo, čím ešte podporili zdravý a lesklý vzhľad vlasov.

Zdroj: Profimedia

Lucy McIntosh

Presvetlené vlasy, najmä pri končekoch, sú stále trendy, čo okrem spomínaných dám dokazuje aj modelka Lucy McIntosh. Na červený koberec zvolila jednoduchý drdol s jemne zvlnenými rozpustenými prameňmi. Aj v tomto prípade však najviac pútala pozornosť unikátna farba vlasov.

Zdroj: Profimedia

Viac účesov z Grammy 2016 nájdete v našej fotogalérii.

TV Program

08:15 Labková patrola II.
08:45 Labková patrola II.
09:15 NAŠI II.
08:10 NA CHALUPE
09:20 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
07:25 Mutanti II.
08:20 9-1-1 I.
09:20 9-1-1 I.
08:10 Viking Vicky
08:30 Máša a medveď I.
08:35 Máša a medveď I.
07:05 Výlet s mámou
08:50 Čarodějovy hodiny
10:45 Za hranici