Ako to dopadne, keď sa stretnú dve bláznivé fashion blogerky? Pozrite sa!

Ako to dopadne, keď sa stretnú dve bláznivé fashion blogerky? Pozrite sa! Zdroj: Roland Majer
Jedna žije v Londýne, druhá v Bratislave, obe sú však „made in Slovakia“. Keď sa spoja dve šialené fashion blogerky, nemôže z toho vzísť nič iné, ako dokonalé módne bláznovstvo.

Neboja sa vystúpiť z davu a konformity, obliecť si nekomerčné a extravagantné kombinácie, vyjadriť svoj pocit a nezaťažovať sa pravidlami či predsudkami.

Natália Homolová bloguje pod menom Natinstablog a je známou tvárou nielen u nás, ale aj v zahraničí. Simonu a jej CisaroveNoveSaty už taktiež isto poznáte. Čítajte, ako toto stretnutie prebiehalo a čo spolu baby vytvorili.

Hlavne nech to nie je nuda!

Síce sa už poznáme a sledujeme svoje blogy a sociálne stránky dlhšiu dobu, stretli sme sa konečne aj osobne. Oslovila ma Nati v rámci svojho projektu #meettheblogger vzhľadom na svoju návštevu Bratislavy. U mňa to bol jasný klik, proste sme si sadli. Vlastne som o tom ani nikdy nepochybovala. Intuícia nesklamala a vznikla z toho skvelá fotostory.

Zdroj: Roland Majer

Pohodlné outfity sú ladené do populárnej džínsoviny a čiernej farby. Vybláznili sme sa skôr na strihoch a kombináciách jednotlivých kúskov. Oversized džínsový kabát zo second handu rada nosím s mojou obľúbenou mikinou s jemne drzým nápisom.

Zdroj: Roland Majer

Pánske rifle s vytŕčajúcimi pánskymi trenkami som zjemnila čiernym sexi cropped rolákom. Topánky s extrémne vysokým podpätkom a platformou majú pracovný názov „kopýtka“. Provokatívny vzhľad som doplnila neprehliadnuteľnou čiapkou so závojom a kabelkou do ruky.

Zdroj: Roland Majer

Ak sa nezastaví váš pohľad na Nataliinej nádhernej tvári, šialene štýlových tyrkysových vlasoch či krásnom úsmeve a perách v matnej červenej farbe, tak si nemôžete nevšimnúť veľmi jednoduchý, ale o to presvedčivejší outfit.

Zdroj: Roland Majer

Mamine rifle, drzá čiapka, štýlové topánky na traktorkovej podrážke zladené s tričkom s potlačou. Teplučká oversized koženková bunda a dokonalá taška, to je proste láska na prvý pohľad.

Zdroj: Roland Majer

Viac o jednotlivých kúskoch či samotných blogerkách sa môžete dozvedieť na ich blogoch Natinstablog a CisaroveNoveSaty. Pobaviť sa môžete aj na krátkom videu.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:00 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
11:00 POLICAJTI V AKCII
09:05 Simpsonovci XXII.
09:30 Simpsonovci XXII.
10:00 Dovidenia, stará mama! II.
08:25 POLICAJTI V AKCII
09:35 Prvé oddelenie II.
10:00 Prvé oddelenie II.
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Jojko záchranár
09:30 Ruby z dúhy I.
08:10 Mozek v plamenech
09:50 Lagerfeld - důvěrné
11:25 Dívka z románu