Študentka sa stala terčom nenávisti: Všetci sa smiali z jej výzoru

14.10.2015 09:32 Preženu.sk Top trendy

Študentka sa stala terčom nenávisti: Všetci sa smiali z jej výzoru

Mladá študentka chcela všetkým ukázať, aká je sila make-upu. Jej fotografia PRED a PO však spustila vlnu nenávistných komentárov.

Každý kto prežil svoju pubertu s nelichotivým akné na tvári, vie svoje. Nie je jednoduché zažívať toto strastiplné obdobie.

Okrem toho sa vždy nájdu tí, ktorí uštedria rany v podobe útočných poznámok.

Práve táto skupina ľudí ešte väčšmi ohrozuje psychický stav ľudí, ktorí týmto problémom trpia.

Výsmech celej školy

Mladá žena sa stala výsmechom celej školy. O tom, že akné na tvári vzbudzuje u druhých namiesto pochopenia či snáď súcitu, posmešky a zahanbovanie, o tom sa vie. Práve internet je miesto, kde sa chodia „hejteri“ vyblázniť. Nadávajú, zosmiešňujú, a pritom si neuvedomujú, že virálny svet sa priamo dotýka skutočného človeka z mäsa a kostí. A za čo vlastne? Za problém s akné...

Zdroj: youtube/ BuzzFeedVideo
Študentka Ashley VanPevenage (20) si na webe užila až-až. Najprv zverejnila video, v ktorom ukazuje svoje zručnosti. Vie výborne narábať so štetcom, naniesť make-up a vo finále jej líčenie spôsobilo aplauz v podobe prívetivých komentárov. Lenže, jej fotografia PRED A PO sa minula s pochopením. Nikto  si ani náhodou nevšimol, že fotografiu predsa zverejnila preto, aby ukázala, čo dokáže. Napriek tomu si jej obrázok kolovali, zdieľali a verejne komentovali so slovami, ktoré by sa nikomu nepáčili.

Zdroj: upsocl.com

Muži jej fotku zdieľali a urážali ju

Len na Twitteri v priebehu pár dní zdieľalo fotku vyše 9-tisíc ľudí a na adresu jej objektu sa valili tony nenávistných komentárov. Hlavne muži zdieľali jej fotografiu s komentárom, že práve pre to, by mali dievčatá na prvé rande brať na kúpalisko...“ Ashley ukázala širokej verejnosti, že make–up má veľkú moc. Kým na prvej fotografii vidíme jej nenalíčenú tvár, doslova posiatu nepríjemným akné, na druhej je Ashley nalíčená a po výrazných vyrážkach neostala jediná stopa! Výsledok je až zaražajúci.

Prekvapenie

Toto nie je Ashleyina skutočná prirodzená tvár. Brutálna forma akné bola totiž alergickou reakciou na silnú chemikáliu, obsiahnutú vo viacerých kozmetických výrobkoch - benzoyl. Šokovaná slečna si po prečítaní stoviek urážlivých komentárov od internetových hejterov, pripravila video.

Vysvetlila tak, ako je možné, že nemá skutočne akné a aké je úbohé znevažovať ženskú krásu. Zároveň posiela jasný odkaz všetkým dievčatám a ženám, bojujúcim s mimoriadne nepríjemným beauty problémom - akné. “Buďte sebavedomé a samé sebou.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor