Módne pravidlá, ktoré musíte ihneď porušiť: Toto už jednoducho neplatí!

09.10.2015 13:02 Preženu.sk Top trendy
Módne pravidlá, ktoré musíte ihneď porušiť: Toto už jednoducho neplatí! Zdroj: Pinterest
Móda je hra, ale má svoje pravidlá. A tie sa z času na čas menia!

Na nasledujúce zásady už dnes môžete pokojne zabudnúť. Aké to sú?

Flitre sa nosia v noci    

V minulosti bolo jasne dané, že akékoľvek trblietavé či lesklé oblečenie patrí medzi vyzývavé, a teda je vhodné maximálne na nočnú party. Metalické odlesky, flitre a všetko, čo sa ligoce, však momentálne dominuje módnym trendom. Neznamená to však, že by ste sa mali lesknúť od hlavy po päty, ale ak si k obľúbeným džínsom oblečiete filtrovaný top alebo si zaobstaráte elegantnú metalickú kabelku, nemôžete urobiť chybu.

Zdroj: Pinterest

Len jedna výrazná farba

Ak sa riadite pravidlom, že sa v outfite nemá objaviť viac ako jedna výrazná farba, tak na to rýchlo zabudnite. Kombinovanie rôznych výrazných farieb je momentálne nesmierne trendy. Vyskúšajte efektné jesenné kombinácie červenej, oranžovej a šedej alebo červenú vymeňte za orchideovo fialovú. Uvidíte, ako vám to zdvihne náladu!

Zdroj: Pinterest

Dlhé sukne nie sú pre nízke ženy

Chceli ste si v lete kúpiť maxisukňu, ale odradilo vás zaužívané pravidlo, že sa hodia jedine vysokým ženám? Áno, hovorilo sa, že ak nemáte potrebné centimetre, mali by ste sa dlhým sukniam a šatám oblúkom vyhýbať. Teraz je však všetko inak. Aj keď nemáte modelkovských 180 cm, môžete tento kúsok pokojne nosiť. Stačí si vybrať dobre padnúci model, ktorý vám zvýrazní siluetu, poprípade si obuť topánky na podpätku.

Zdroj: Pinterest

Zlato a striebro nejdú dokopy

Strieborné doplnky od hlavy až po päty? Už sa nemusíte trápiť, že máte strieborný náhrdelník a zlatú sponu na opasku, oba kovy sa mixovať môžu. Záleží samozrejme na správnom výbere šperkov alebo bižutérie, ale keď to ovládate, môžu spolu pekne ladiť.

Zdroj: Pinterest

Biela farba jedine v lete

Držíte sa stále pravidla, že biela je typickou farbou leta a v ostatných ročných obdobiach ju nenosíte? Chyba! Biela je skoro ako čierna – univerzálna a večná. V bielych šatách alebo s bielymi doplnkami môžete vyraziť aj v zime, na večernú party alebo do divadla.

Zdroj: Pinterest

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor