Krásne a pevné prsia ako dvadsiatnička? Vyskúšajte tieto tipy!

04.09.2015 14:15 Preženu.sk Top trendy
Krásne a pevné prsia ako dvadsiatnička? Vyskúšajte tieto tipy! Zdroj: Thinkstockphotos
Krásne prsia môžete mať v ktoromkoľvek veku, aj keď uznávame, že mladšie ženy to majú omnoho jednoduchšie. Čo teda robiť pre dokonalý dekolt?

Máme pre vás pár trikov, ako docieliť krásny dekolt. Muži od neho už len ťažko odvrátia pohľad!

Cvičte

Ak chcete mať pevné prsia, bez cvičenia sa nezaobídete. Zemskú príťažlivosť síce neoklamete, ale bude mať s vami omnoho viac práce. Ak však necvičíte len preto, že chcete spevniť prsia, ale aj kvôli redukcii váhy, pripravte sa na to, že sa vám objem hrudníka trochu zmenší. Prsia sú totiž vyplnené tukovou hmotou, ktorá sa pri posilňovaní spaľuje. Ale žiadny strach, o svoje prednosti rozhodne neprídete.

Investujte do podprsenky

Áno, síce je cvičenie základ, pre pevné prsia však toho môžete urobiť oveľa viac. Napríklad dobre padnúca podprsenka s poriadnymi ramienkami, ktorá prsia pohodlne podporí, dokáže zázraky. Bez opory totiž môžu prsné svaly ochabovať. Nebojte sa vystužených kúskov!

Zdroj: Thinkstockphotos

Spite na chrbte

Pevnosť však nie je jediným atribútom pekných pŕs. Nejedna žena je nešťastná z toho, že sa jej s pribúdajúcim vekom robia v dekolte vrásky. Ak sa ich chcete vyvarovať, naučte sa spať na chrbte, nie na bruchu. Niektoré ženy tvrdia, že získali pevnejšie prsia tým, že spali v podprsenke. Tvrdila to okrem iných aj Marilyn Monroe.

Odborníci sa však nezhodujú na tom, či to skutočne pomáha. Ak ste aj vy zástankyňou spania v spodnej bielizni, vyberajte dôkladne a radšej ako po tých vystužených siahnite po pohodlných športových kúskoch.

Pomôže aj kozmetika

Rovnako, ako sa staráte o svoju tvár, by ste sa mali starať aj o svoje prsia. Dodávajte im dostatočnú hydratáciu pomocou krémov. Okrem bežných telových mliek si zaobstarajte aj také produkty, ktoré sú určené pre váš dekolt. Kožu vypnú, takže prsia budú pôsobiť pevnejšie.

Zdroj: Thinkstockphotos

Rozprúďte krv

Poriadne prekrvenie celého tela vrátane pŕs môže tiež pomôcť k tomu, aby ste získali vytúžený dekolt. Prsia denne masírujte, na začiatku kúpeľa ich osprchujte studenou vodou a používajte špeciálne rukavice na masáže. Dôležité je rozprúdiť lymfatický systém, aby pomohol vyčistiť telo od škodlivých látok, čo vedie ku zjemneniu a hlavne spevneniu pokožky.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:00 INKOGNITO
05:45 Krimi
06:05 Noviny TV JOJ
05:35 Prvé oddelenie II.
06:00 Súdna sieň
07:20 Prvé oddelenie
05:15 Súdna sieň
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:10 X Factor Veľká Británia XIV.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 Jobs
08:30 Příšerákovi
10:10 Bláznivé námluvy