Super TIP pre vaše nohy: Dve bežné suroviny OKAMŽITE zjemnia chodidlá

Super TIP pre vaše nohy: Dve bežné suroviny OKAMŽITE zjemnia chodidlá Zdroj: youtube/ Tabitha Blue/etsy.com
Už ste skúšali všetko možné a vaše chodidlá sú stále nepekne stvrdnuté? Vyskúšajte tento jednoduchý spôsob, ktorý funguje doslova zázračne!

Na pravidelnú pedikúru v salóne nemáte čas a domáca starostlivosť nepriniesla želaný výsledok? Zhrubnutá koža na chodidlách trápi veľa žien. Vyskúšajte skvelý tip, po ktorom budete svoje nohy vystavovať s radosťou!

Rýchly tip na stvrdnuté chodidlá

Čo budete potrebovať?
Dvomi zázračnými ingredienciami, ktoré má snáď každý doma, sú mlieko a jedlá sóda bikarbóna.

Zdroj: youtube/ Tabitha Blue
Postup: Do lavórika vlejte vlažné mlieko. Množstvo by malo byť také, aby ste mali ponorené celé chodidlá. S nohami namočenými v mlieku oddychujte aspoň 10 minút. Potom si nasypte do dlaní potrebné množstvo sódy bikarbóny a každé chodidlo ňou dôkladne premasírujte. Nohy vložte späť do mlieka, po chvíli opláchnite vlažnou vodou  a nakrémujte si ich. Výsledok budete vidieť a cítiť okamžite! Podľa potreby opakujte 1 až 2-krát do týždňa.

Zdroj: youtube/ Tabitha Blue
Aj proti poteniu

Sóda bikarbóna je skvelým pomocníkom aj pri nadmerne sa potiacich nohách. Pripravte si lavór s teplou vodou, v ktorom rozpustite dve polievkové lyžice sódy bikarbóny. V takomto kúpeli si máčajte nohy aspoň 30 minút jedenkrát do týždňa. Takýto kúpeľ vám pomôže aj pri plesňových ochoreniach nôh a nechtov. Sóda bikarbóna má antibakteriálne a antimikotické vlastnosti, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:35 Noviny TV JOJ
06:30 Krimi
07:00 Noviny TV JOJ
05:50 Fakty a fikcie II.
06:30 Zvieracia klinika
07:00 Zvieracia klinika
05:25 Skutočné paničky z Beverly Hills V.
06:50 Extrémna premena II.
09:15 Policajt z L.A.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:20 2 Bobule
07:05 Moje krásná učitelka
08:50 Tah pěšcem