Super TIP pre vaše nohy: Dve bežné suroviny OKAMŽITE zjemnia chodidlá

Super TIP pre vaše nohy: Dve bežné suroviny OKAMŽITE zjemnia chodidlá Zdroj: youtube/ Tabitha Blue/etsy.com
Už ste skúšali všetko možné a vaše chodidlá sú stále nepekne stvrdnuté? Vyskúšajte tento jednoduchý spôsob, ktorý funguje doslova zázračne!

Na pravidelnú pedikúru v salóne nemáte čas a domáca starostlivosť nepriniesla želaný výsledok? Zhrubnutá koža na chodidlách trápi veľa žien. Vyskúšajte skvelý tip, po ktorom budete svoje nohy vystavovať s radosťou!

Rýchly tip na stvrdnuté chodidlá

Čo budete potrebovať?
Dvomi zázračnými ingredienciami, ktoré má snáď každý doma, sú mlieko a jedlá sóda bikarbóna.

Zdroj: youtube/ Tabitha Blue
Postup: Do lavórika vlejte vlažné mlieko. Množstvo by malo byť také, aby ste mali ponorené celé chodidlá. S nohami namočenými v mlieku oddychujte aspoň 10 minút. Potom si nasypte do dlaní potrebné množstvo sódy bikarbóny a každé chodidlo ňou dôkladne premasírujte. Nohy vložte späť do mlieka, po chvíli opláchnite vlažnou vodou  a nakrémujte si ich. Výsledok budete vidieť a cítiť okamžite! Podľa potreby opakujte 1 až 2-krát do týždňa.

Zdroj: youtube/ Tabitha Blue
Aj proti poteniu

Sóda bikarbóna je skvelým pomocníkom aj pri nadmerne sa potiacich nohách. Pripravte si lavór s teplou vodou, v ktorom rozpustite dve polievkové lyžice sódy bikarbóny. V takomto kúpeli si máčajte nohy aspoň 30 minút jedenkrát do týždňa. Takýto kúpeľ vám pomôže aj pri plesňových ochoreniach nôh a nechtov. Sóda bikarbóna má antibakteriálne a antimikotické vlastnosti, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:45 LUCKY ROOM
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:45 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
19:50 TIPOS INFO
18:00 Kosti XII.
19:00 Kosti XII.
20:10 Dr. House VIII.
18:00 Máša a medveď III.
18:10 Požiarnik Sam X.
18:25 Jahôdka a jej kamaráti I.
16:20 Příběh jedné jízdy
18:15 Status Update
20:15 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: The Circle