Farba nevinnosti trochu inak: Zahaľte sa od hlavy po päty do bielej!

Farba nevinnosti trochu inak: Zahaľte sa od hlavy po päty do bielej! Zdroj: Pinterest
Dámy, ktoré preferujú minimalistický štýl sa určite potešia trendu, ktorý vládne sezóne jar/leto. „All-white“, teda všetko biele, vystrieda temné farby zimy. Je čas presvetliť šatník!

Čisté, až priam sterilné outfity v bielej farbe priniesli na prehliadkové móla niekoľkí svetoznámi návrhári, vrátane Victorie Beckham či Caroliny Herrera. Všetky vieme, že biela farba je nesmrteľná a pre každú ženu sa nájde odtieň, ktorý jej dokonale pristane, tak smelo do toho!

Ak si myslíte, že jednofarebný outfit musí byť nudný, mýlite sa. Môžete ho rafinovane oživiť mixovaním rôznym materiálov, vzorov a vrstvením, ktorého sa nemusíte vzdať ani na jar. Prinášame vám niekoľko inšpirácií, ako nosiť hit tejto sezóny.

Zahrejte sa!

Počas chladnejších jarných dní vás zahreje kabát, sako či rolák, ktorý je stále veľmi trendy. Outfitu dodáte šmrnc, ak na seba navrstvíte viacero kúskov v bielej farbe. Nebojte sa k nemu doladiť kabelku a topánky v rovnakej farbe, váš look bude perfektný!

Zdroj: Pinterest

Odhalený chrbát

Už minulý rok módni návrhári označili krátke biele šaty za nové malé čierne (little black dress). Ak si v klasických bielych „puzdrovkách“ pripadáte príliš stroho, siahnite po netradičnejších modeloch. A čo je viac sexi ako odhalený chrbát?

Zdroj: Pinterest

Farebný doplnok

Ak je na vás predsa čisto biely outfit trochu príliš, „rozbite“ ho doplnkom vo výraznejšej farbe alebo sa pohrajte so vzormi. Je len na vás, či to budú topánky, kabelka, klobúk, okuliare či šperk. Na kvalite farebného doplnku si však dajte záležať, bude totiž dominantou celého outfitu.

Zdroj: Pinterest

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:25 TOP STAR
12:45 INKOGNITO
11:30 Áno, šéfe USA III.
12:25 NA CHALUPE
13:35 Prvé oddelenie
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:50 Hawaii 5.0 VIII.
13:45 Kosti
12:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
12:10 Dážďovečky
12:25 Krtko
11:10 Dvě svatby
12:50 12 darů do života
14:55 Hluboká voda