50 odtieňov sivej vo vlasoch: Strieborná je horúcim hitom!

50 odtieňov sivej vo vlasoch: Strieborná je horúcim hitom! Zdroj: Boredpanda
Farba, z ktorej má väčšina žien hrôzu a s pribúdajúcim vekom sa ju snaží všemožne zamaskovať, sa momentálne stáva obrovským hitom. Mladé ženy sa začali odfarbovať nasivo a vyzerajú úžasne!

Objavenie prvého šedivého vlasu je pre každú ženu nepríjemným momentom. Väčšina z nás sa snaží sivé vlasy všemožne zakryť najrôznejšími maskovacím manévrami alebo farbením. Zdá sa však, že šediny už viac nie sú niečím, čo treba schovávať, práve naopak, stali sa horúcim trendom!

Ak si myslíte, že sa týka vyslovene starších žien, ktoré majú na sivé vlasy „právo“, ste na omyle. Striebornú farbu si zamilovali predovšetkým mladé ženy, ktoré z nej urobili nový hit. Fotiek s hashtagom #grannyhair na sociálnych sieťach stále pribúda.

Sivá na výslní

Dámy, ktoré uvidíte na fotografiách, sú dôkazom toho, že aj táto nezvyčajná farba môže vyzerať skvelo. K takémuto odtieňu však treba prispôsobiť make-up a outfit, preto je vhodný skôr pre odvážnejšie a extravagantnejšie dámy, ktoré sa neboja vyčnievať z davu. Patríte medzi ne aj vy?

Zdroj: Boredpanda

Viac fotografií mladých štýlových žien so sivými vlasmi uvidíte v našej fotogalérii.

TV Program

21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
23:55 Profesionáli II.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:20 Požiarnik Sam X.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa