Ako vyzerať krásne aj bez make-upu? Máme skvelé tipy!

Ako vyzerať krásne aj bez make-upu? Máme skvelé tipy! Zdroj: Thinkstockphotos
Odvšadiaľ na nás vyskakujú najrôznejšie tutoriály, ako sa nalíčiť, aby sme vyzerali úžasne. No čo, ak na líčenie nemáte čas? Aj tak môžete byť dokonalá!

Koniec koncov, v poslednom čase sa kladie čoraz väčší dôraz na prirodzenú krásu, a tak sa aj obsah našich kozmetických taštičiek postupne redukuje na kvalitný make-up, špirálu  a obľúbený rúž. Aj s „nahou“ tvárou však môžete vyzerať dokonale. Make-up predsa väčšina z nás používa na to, aby sme zakryli nedostatky. Preto všetko, čo musíte urobiť, je zbaviť sa ich a upozorniť na vaše prednosti.

Zdroj: Thinkstockphotos

Ako vyzerať krásne aj bez make-upu

1. Sústreďte sa na svoje vlasy. Udržujte ich zdravé a vo forme. Zisťujte, aký účes vám najviac pristane a zvýrazňuje vaše pekné črty tváre. Dbajte na to, aby boli vaše vlasy vždy upravené, lesklé, bez výrazného poškodenia.

2. Starajte sa o pokožku. Dodržiavajte pitný režim a používajte vhodné krémy, ktoré sú určené pre váš typ pleti. Nezabúdajte ani na ochranný faktor, ktorý vašu pokožku ochráni pred slnečnými lúčmi. Pred spaním vždy (bez výnimky!) odstráňte nečistoty, ktoré sa počas dňa nahromadili a zvyšky make-upu.

3. Nezabúdajte na pery. Aj zdravá pokožka pier neodmysliteľne patrí ku sviežemu vzhľadu. Zbavte ich suchej kože a vráťte im stratenú hebkosť pomocou balzamu na pery, ktorý im dodá potrebnú hydratáciu.

4. Buďte fit. Starajte sa o svoje zdravie, dbajte na to, aby ste mali pravidelný pohyb a správnu životosprávu. Nezabúdajte ani na dostatočné množstvo vitamínov a minerálov!

5. Majte svoj vlastný štýl. Nájdite štýl, ktorý vašej osobnosti pasuje najviac. Pátrajte po tom, aké strihy a farby oblečenia vám pristanú a vyhýbajte sa nelichotivým kúskom. Nájdite štýl, ktorý vás bude vystihovať!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

11:25 Aféry
12:15 INKOGNITO
13:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD
11:15 Áno, šéfe USA II.
12:15 NOVÁ ZÁHRADA
13:30 DEDIČSTVO
11:15 UHÁDNI MÔJ VEK
12:25 Vražedné Miami
13:20 Doktori II.
12:10 Dážďovečky
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:40 Tah pěšcem
12:40 Kapitán Trueno a Svatý Grál
14:40 Bod zlomu