Neviete, čo na seba? Čierno-biela kombinácia je vždy správnou voľbou!

Neviete, čo na seba? Čierno-biela kombinácia je vždy správnou voľbou! Zdroj: Kristina Botlova Photography
Všetky fashionistky vedia, že módnej inšpirácie nie je nikdy dosť, preto vám prinášame ďalší zaujímavý outfit od módnej blogerky Simony.

Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná a nikdy ňou nič nepokazíte. To dobre vie aj módna blogerka Simona, ktorá vám ukáže, ako sa dá vyskladať zaujímavý outfit v týchto dvoch farbách. Ak vás pri pohľade do skrine prepadne pocit, že nemáte čo na seba, môžete sa inšpirovať práve týmto lookom.

Čierno-biela kombinácia v podaní blogerky Simony

Môj svet nie je čierno-biely, aj keď moje oblečenie často vraví niečo úplne iné. Nepopieram. Čiernu a bielu mám veľmi rada. Či už spolu alebo každú zvlášť. Rada sa obliekam práve do týchto farieb – nefarieb.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

Práve pri nich vyniknú jemné detaily, na ktoré chcem upútať pozornosť. Je to ľahko kombinovateľná klasika, najmä do práce. Práca nám často zapĺňa viac ako 70% času a aj tu vyjadrujeme svoj názor či postoj prostredníctvom nášho oblečenia, teda módy.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

Tento outfit je poskladaný zo zvláštnych, pre niekoho možno nie práve typicky zladených kúskov. Základom sú ležérne nohavice, ktoré pripomínajú tepláky (a väčšina by si ich obliekla práve s tričkom a teniskami). Tie som skombinovala s členkovými čižmami na vysokom podpätku a elegantnou čiernou košeľou z padavého materiálu.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

Čiernu farbu som zjemnila bielym oversized kabátom. Jemná bižutéria – zlaté náušnice s perličkami, jednoduché hodinky a tmavý rúž dodali ten správny ženský akcent. Menšia čierna kabelka do ruky je už len samozrejmosťou, ktorá nemôže chýbať.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

A na záver už len veta, ktorú som pred pár dňami počula z úst stylistky Zuzany Kanisovej a utkvela mi v mysli: „Oblečením vyjadrujeme postoj a úctu k ostaným, ale i sami k sebe.“

Viac outfitov od Simony nájdete na jej blogu cisarovenovesaty.sk.

Chcete viac módnej inšpirácie? Sledujte šou Nákupné maniačky na JOJke o 15:20 alebo v archíve relácie.

TV Program

20:15 Byť zdravý je výhra
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:30 Profesionáli II.
20:30 Bournovo ultimátum
23:00 Bučkovci - Slnko, seno, dedina
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
21:55 Kosti
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Ovečka Shaun
20:15 Smrt čeká všude
22:30 Sbohem, královno
00:05 S tváří anděla