Neviete, čo na seba? Čierno-biela kombinácia je vždy správnou voľbou!

Neviete, čo na seba? Čierno-biela kombinácia je vždy správnou voľbou! Zdroj: Kristina Botlova Photography
Všetky fashionistky vedia, že módnej inšpirácie nie je nikdy dosť, preto vám prinášame ďalší zaujímavý outfit od módnej blogerky Simony.

Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná a nikdy ňou nič nepokazíte. To dobre vie aj módna blogerka Simona, ktorá vám ukáže, ako sa dá vyskladať zaujímavý outfit v týchto dvoch farbách. Ak vás pri pohľade do skrine prepadne pocit, že nemáte čo na seba, môžete sa inšpirovať práve týmto lookom.

Čierno-biela kombinácia v podaní blogerky Simony

Môj svet nie je čierno-biely, aj keď moje oblečenie často vraví niečo úplne iné. Nepopieram. Čiernu a bielu mám veľmi rada. Či už spolu alebo každú zvlášť. Rada sa obliekam práve do týchto farieb – nefarieb.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

Práve pri nich vyniknú jemné detaily, na ktoré chcem upútať pozornosť. Je to ľahko kombinovateľná klasika, najmä do práce. Práca nám často zapĺňa viac ako 70% času a aj tu vyjadrujeme svoj názor či postoj prostredníctvom nášho oblečenia, teda módy.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

Tento outfit je poskladaný zo zvláštnych, pre niekoho možno nie práve typicky zladených kúskov. Základom sú ležérne nohavice, ktoré pripomínajú tepláky (a väčšina by si ich obliekla práve s tričkom a teniskami). Tie som skombinovala s členkovými čižmami na vysokom podpätku a elegantnou čiernou košeľou z padavého materiálu.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

Čiernu farbu som zjemnila bielym oversized kabátom. Jemná bižutéria – zlaté náušnice s perličkami, jednoduché hodinky a tmavý rúž dodali ten správny ženský akcent. Menšia čierna kabelka do ruky je už len samozrejmosťou, ktorá nemôže chýbať.

Zdroj: Kristina Botlova Photography

A na záver už len veta, ktorú som pred pár dňami počula z úst stylistky Zuzany Kanisovej a utkvela mi v mysli: „Oblečením vyjadrujeme postoj a úctu k ostaným, ale i sami k sebe.“

Viac outfitov od Simony nájdete na jej blogu cisarovenovesaty.sk.

Chcete viac módnej inšpirácie? Sledujte šou Nákupné maniačky na JOJke o 15:20 alebo v archíve relácie.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie
06:15 Prvé oddelenie
05:10 Profesionáli VII.
05:45 Kutyil s.r.o. II.
06:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:00 Megazkrat: Smrtící výpadek
07:50 Královský víkend
09:30 Všechno, co si přeje