Erica si mesiac neumývala tvár: Neuveríte, ako sa zmenila jej pokožka

Erica si mesiac neumývala tvár: Neuveríte, ako sa zmenila jej pokožka Zdroj: Daily Mail/Thinstockphotos
Britská blogerka sa rozhodla spraviť experiment doslova na vlastnej koži. Presne na jeden mesiac sa vzdala všetkých čistiacich produktov a na tvár používala len navlhčenú hubku. Výsledok je ohromujúci!

Bio trend v oblasti kozmetickej starostlivosti je populárny aj medzi celebritami. Vyhýbanie sa kozmetickým prostriedkom priznala napríklad herečka Salma Hayek, či Lady Gaga, uváza britský Daily Mail. Blogerka Erica sa rozhodla vydržať bez umývania a čistenia svojej pleti kozmetikou presne 31 dní. O zmenách na svojej pleti postupne informovala prostredníctvom internetového blogu. 

Ako to začalo...

„Najhorší bol prvý týždeň, cítila som sa nesvoja, keď som šla do práce bez dôkladne vyčistenej tváre. Mala som problémy s akné a zo začiatku som vôbec nemala pocit, že to mojej pleti prospieva. Ale keď mi mama po týždni povedala, že vyzerám dobre, povzbudilo ma to a pokračovala som ďalej,“ opisuje začiatky bez používania kozmetiky.

Výsledok experimentu

Erica najskôr netušila, ako jej experiment dopadne, ale výsledkom je priam nadšená. Jej pleť je v  perfektnom stave. Po nepríjemnom akné nezostala ani stopa, pleť vyzerá zdravo a sviežo. „Čakala som všeličo, ale to, že vlastne opekniem a omladnem, to je príjemné prekvapenie!“, neskýva nadšenie.

Zdroj: Daily Mail

Mladá blogerka váhala, či sa má po skončení experimentu vôbec ku klasickej kozmetickej starostlivosti vrátiť. Potom si spomenula na svoju babičku, ktorá nepoznala žiadne odličovacie mlieka, či čistiace emulzie. Jediné, čo používala, bola žinka s vlažnou vodou a jej tvár vyzerala skvelo. Rozhodla sa, že to bude robiť rovnako a peniaze, ktoré by minula na kozmetiku, investuje radšej do užitočnejších vecí.

Zdroj: Dailymail

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

11:35 Život s Helen
14:15 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa
16:30 Denník princeznej
11:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
12:00 NOVÉ BÝVANIE
13:25 Bud - volejbalista
11:10 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
12:10 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
13:25 Keď je pečenie umenie III.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
12:00 Maxipes Fík
09:55 Dobrou noc a hodně štěstí
11:40 Skleněné peklo
13:25 Vzpomínky na Manhattan