Erica si mesiac neumývala tvár: Neuveríte, ako sa zmenila jej pokožka

Erica si mesiac neumývala tvár: Neuveríte, ako sa zmenila jej pokožka Zdroj: Daily Mail/Thinstockphotos
Britská blogerka sa rozhodla spraviť experiment doslova na vlastnej koži. Presne na jeden mesiac sa vzdala všetkých čistiacich produktov a na tvár používala len navlhčenú hubku. Výsledok je ohromujúci!

Bio trend v oblasti kozmetickej starostlivosti je populárny aj medzi celebritami. Vyhýbanie sa kozmetickým prostriedkom priznala napríklad herečka Salma Hayek, či Lady Gaga, uváza britský Daily Mail. Blogerka Erica sa rozhodla vydržať bez umývania a čistenia svojej pleti kozmetikou presne 31 dní. O zmenách na svojej pleti postupne informovala prostredníctvom internetového blogu. 

Ako to začalo...

„Najhorší bol prvý týždeň, cítila som sa nesvoja, keď som šla do práce bez dôkladne vyčistenej tváre. Mala som problémy s akné a zo začiatku som vôbec nemala pocit, že to mojej pleti prospieva. Ale keď mi mama po týždni povedala, že vyzerám dobre, povzbudilo ma to a pokračovala som ďalej,“ opisuje začiatky bez používania kozmetiky.

Výsledok experimentu

Erica najskôr netušila, ako jej experiment dopadne, ale výsledkom je priam nadšená. Jej pleť je v  perfektnom stave. Po nepríjemnom akné nezostala ani stopa, pleť vyzerá zdravo a sviežo. „Čakala som všeličo, ale to, že vlastne opekniem a omladnem, to je príjemné prekvapenie!“, neskýva nadšenie.

Zdroj: Daily Mail

Mladá blogerka váhala, či sa má po skončení experimentu vôbec ku klasickej kozmetickej starostlivosti vrátiť. Potom si spomenula na svoju babičku, ktorá nepoznala žiadne odličovacie mlieka, či čistiace emulzie. Jediné, čo používala, bola žinka s vlažnou vodou a jej tvár vyzerala skvelo. Rozhodla sa, že to bude robiť rovnako a peniaze, ktoré by minula na kozmetiku, investuje radšej do užitočnejších vecí.

Zdroj: Dailymail

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green