Bundy s nádychom jari: Stavíte na klasiku, romantiku či extravaganciu?

Bundy s nádychom jari: Stavíte na klasiku, romantiku či extravaganciu? Zdroj: Isifa
Čo vám nemôže chýbať v jarnom šatníku? Jednoznačne ľahká bundička! V kurze je klasika, ale aj extravagantné a výrazné kúsky, ktoré ocenia najmä odvážnejšie dámy.

Ani vy sa už neviete dočkať toho dňa, kedy zo seba konečne zhodíte hrubý kabát a vymeníte ho za ľahkú jarnú bundičku? Ten moment je čoskoro tu, preto sa naň dobre pripravte. Ako inak, s dokonalým štýlom!

Koženková klasika

Koženkové bundy neodmysliteľne patria k jari a jeseni a inak to nebude ani túto sezónu. Ich najväčšou výhodou je, že sú štýlové a ľahko kombinovateľné takmer s čímkoľvek. Vyzerajú výborne nielen s roztrhanými džínsami, ale aj s romantickými šatami, s ktorými vytvárajú príjemný kontrast. Ak sa vo vašom šatníku nachádza klasická čierna, skúste siahnuť po farebnej verzii alebo staviť na zaujímavé detaily, napríklad v podobe strapcov či vybíjania.

Zdroj: Karen Millen, Mohito

Bombery v rôznych podobách

Bombery sa preniesli z mužského šatníka do toho ženského a získali nové, veľmi zaujímavé podoby. Od klasických, hodvábnych, semišových, farebných až po vzorované. Na jar sú už tradične v kurze kvety všetkých tvarov, farieb a veľkostí, preto ich veľa nájdete práve s touto potlačou. Ak túžite po univerzálnejšom kúsku, siahnite po bombere v khaki alebo čiernej farbe. V kombináciách sa pokojne odviažte a oblečte si k nej napríklad tenké šaty na ramienka a na nohy obujte ihličky.

Zdroj: Marks & Spencer, Karen Millen

Extravagantné bundy

V móde je dovolené všetko, preto sa nebojte vystúpiť z davu a ukázať niečo nové, originálne. Priehľadné, metalické, perleťové či lesklé bundy okamžite oživia akýkoľvek outfit. Aby ste sa vyhli módnemu paux pas a nechali bundu vyniknúť, dolaďte k nej jednoduchšie kúsky v neutrálnejších farbách. Ak si trúfate, pokojne skombinujte aj viac farieb naraz, no dajte pozor, aby z toho nebol jeden veľký cirkus.

Zdroj: Mohito

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny